Pixelmator pre OS X prichádza s upgradom!

Rozšírenie pre Photos, funkcia Split ViewSan Francisco UI. To sú hlavné vylepšenia novej verzie, ktorá prichádza ruka v ruke s tou pre mobilnú platformu a systém iOS 9. Čo všetko možno očakávať?Jednou z noviniek je napríklad vyššie naznačená implementácia nového Apple fontu s názvom San Francisco. Zároveň v rámci updatu na verziu 3.4, získal softvér plnú podporu full-screen Split View na novom systéme El Capitan. V praxi to znamená, že si užívatelia môžu „pripojiť” Pixelmator paralelne vedľa akejkoľvek aplikácie v rámci displeja.

Asi najzaujímavejšie je zistenie, že aplikácia v súčasnej verzii obsahuje aj spomínané rozšírenie pre Photos. Neznamená to automaticky, že by sa mali všetky funkcie Pixelmatoru automaticky preklopiť do aplikácie Photos. Toto rozšírenie sa týka skôr nástrojov Distort. Vďaka nim je možné vykonávať rôzne úpravy tohto typu bez toho, aby bolo potrebné opustiť rozhranie Photos.

3-pixelmator-photos-extension-retouching

Rozšírenie sa po nainštalovaní jednoducho objaví medzi ďalšími panelmi na úpravu fotiek v rámci aplikácie Photos. Nechýba ani nástroj Reduce, ktorým môžete odstrániť všetky deformačné zásahy.

Možnosť jednoducho si otvoriť obrázok v rámci Photos a mať dispozícii plnú paletu Pixelmator nástrojov zatiaľ chýba. Treba však povedať, že vec viazne skôr na strane Apple.

2-pixelmator-and-split-view

Na druhej strane, možno poteší vylepšenie integrácie Force Touch API na OS X a podporovaných Macoch, vďaka čomu je práca so stylusom ešte plynulejšia. Nová verzia by mala vyriešiť aj problémy, ktoré sa u mnohých používateľov vyskytli po upgrade na El Capitan.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/us/app/pixelmator-pro/id1289583905?mt=12]

Ako to už býva zvykom, ak ste vlastníkom softvéru, update je bezplatný. Pokiaľ Pixelmator zvažujete, v ponuke App Store ho nájdete za 29,99 €. Čo sa týka verzie pre mobilné zariadenia, tá vychádza 4,99 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Užite si dvakrát viac FREE fotiek na picjumbo

Pokiaľ často hľadáte inšpiráciu, zaujímavé fotografie a umelecké zábery, tak už viac nemusíte brázdiť len na Pintereste. Picjumbo.com Vám…