Corporative Sans s uvádzacou zľavou 83%!

Hype for Type má aktuálne v ponuke písmo Corporative Sans so zaujímavou zľavou. 64 rezov, ktoré rodina obsahuje, môžete teraz získať za necelých 40€. Namiesto pôvodný 241€!

Autorom písma je tím Latinotype. Ich Corporative Sans je novou verziou písma Corporative. Vďaka výraznemu a zároveň zhustenému vzhľadu sa hodí na účely nadpisov ale aj pre texty väčšieho rozsahu.

Sada znakov pozostávaz 360 kúskov a font je možné aplikovať v 128 rôznych jazykoch. Rozsiahla kolekcia rezov písma ho predurčuje k pestrému využitiu a mnohým kombináciám.

hft_10_7 hft_02_10 hft_05_10 hft_06_10 hft_01_1_2

Corporative Sans pozostáva zo základnej rodiny, ktorá obsahuje 8 rezov a ich italics varianty ako aj dve zhustené rodiny (jedna regular a jedna alternatívna – obe s italics variantom).

Písmo je vo formáte Opentype OTF a je kompatibilné tak s Macom ako aj PC. Viac informácií a samotný Corporative Sans nájdete na stránke hypefortype. Aktuálna špeciálna cena písma je 39,73€.

hft_08_10

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Mozilla predstavila vydarené nové logo

Možno si ešte spomínate na rebranding Mozilly, ktorý ako proces začal ešte v lete minulého roku. Na výbere konceptu…
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – &pizza

Tento vánoční design obalů pro americký řetězec restaurací &pizza je inspirován vánočními cukrovinkami, které jsou znázorněny abstraktním poutavým…