Noc mobilných aplikácií

Máme nimi preplnené smartfóny, používame ich na všetko možné aj nemožné, dokázali zarobiť milióny a aj spropagovať produkty a značky.

26. augusta 2014
19:00
Connect Coworking, CVERNOVKA, Páričkova 18, 3. poschodie, 821 08 Bratislava

Koľko appiek denne používate? Nechceme ani vedieť, radšej vás budeme vidieť v Connecte až do polnoci diskutovať na témy mobilných aplikácií.

Na našu predposlednú noc sme pozvali 3 zaujímavých speakrov, ktorí budú mať čo o “appkách” rozprávať a preberieme aplikácie z každého uhla pohľadu.

Ako prvého speakra vám predstavujeme skvelého Sama Bednára, ktorý si pripravil prednášku na tému “Übercool, pixel perfct, slick design… that just doesn’t work”. Samo, ktorý momentálne pracuje na pozícii Interaction Designer v ESET sa pozrie na to, ako má dizajn aplikácie (ne)vyzerať.
Poznáte ho? “Ex-grafický dizajnér na vlastnej aj nevlastnej nohe, ex-online art director v MADE by Vaculik, súčasný interakčný dizajnér v ESETe a wannabe rockstar. Keď pochopil, že v slovenskej stand up comedy neprerazí ostal sedieť za počítačom. Okrem ESETu mu naleteli aj také mená ako Tatra banka, Mercedes-Benz, Penta Investments, SAB/Miller alebo Ecopress.”

Druhý spíker má o aplikáciach čo povedať! Predstavujeme vám Petra Šeba. Peťo je autor a spoluautor viacerých konferencií, ako napríklad Internet je sexy, prvej konferencie o mobilnom marketingu na Slovensku MMMMX – Mobilný marketing, MobileRulezz, InternetRulezz – All about Facebook.
Takisto je spoluorganizátor národnej súťaže aplikácií v SR Apps RULEZZ Rulezz.sk, či súťaže marketingových Facebook riešení – FbRulezz a ďaľších.
Spolupracuje s najväčšími slovenskými internetovými portálmi, reklamnými agentúrami, digitálnymi agentúrami, PR agentúrami a menšími či väčšími klientmi. Tiež je členom správnej rady Internet Advertising Bureau Slovakia (IAB SR).

Ešte viac ako na Peťa, sa tešíme na jeho prednášku “Apps RULEZZ = najlepšie slovenské aplikácie. Poznáte ich všetky?”!

Naším tretím a posledným rečníkom bude Dominik Metes. Dominik je teamleader, produktový a projektový manažér so špecializáciou na digitálne projekty. Ako CEO slovenského vývojárskeho štúdia MOFA sa venuje manažmentu a predaju digitálnych produktov. Spoločnosť stojí za niekoľkými, lokálne i svetovo uznávanými, projektami vďaka ktorým získala už niekoľko ocenení. V poslednom období upriamuje svoju pozornosť na Stratup-y a spoluprácu s talentovanými ľuďmi, ktorý veria, že svojimi nápadmi dokážu zmeniť svet.

My veríme, že jeho prednášku si nemôže nechať utiecť nik, kto sa zaujíma o aplikácie, pretože jeho prednáška sa volá Aplikácia, ktorá nás navždy zmenila.

Vstupné:
Regular / 5 eur (na mieste) / 4,85 eur (Eventbrite) + drink v cene 1,5 na bare :)
Student / 3 eurá (na mieste) / 2,85 (Eventbrite)

 

www.facebook.com/events/443505045792645/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Viete, prečo si váš obal žiada potlač?

Výhody zaujímavého kartónového obalu si už uvedomili mnohé značky. V prvom rade šetrí životné prostredie. Ekológiou sa však všetko…