Knižný tip: Ogilvy o reklamě

Legendární kniha klasika světové reklamy je zasvěceným průvodcem oborem reklamy a reklamní tvorby.
Ogilvy v ní nezapře svou “původní” profesi textaře a se svou typickou argumentační přesvědčivostí shrnuje své celoživotní zkušenosti s tím, jak dělat reklamu, která prodává. Bohatý obrazový doprovod přináší příklady úspěšných i nepovedených reklam. Překlad z angličtiny.

Viac informácií | Kúpiť knihu

Ogilvy on Advertising
Viac informácií | Kúpiť knihu

 

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Knižný tip: FONTS SK

Publikácia Fonts SK mapuje tvorbu digitálneho písma na Slovensku a zameriava sa na reflexiu písmarskej tvorby vytvorenej v lokálnom kontexte, ako aj tvorbu domácich autorov tvoriacich v zahraničí.
pokračovanie článku

Druhý ročník Sympozia ilustrace ponúkne to naj

Tohtoročné pokračovanie podujatia chce priniesť špičkových hostí aj bohatý sprievodný program. Na čo všetko sa oplatí do Broumova…
pokračovanie článku

Rozprávanie o dizajne a papieroch online – posledné dva lístky

Papier nie je ani zďaleka mŕtvy. Z čoho sa vyrába, čo všetko sa doň pridáva a ako môže byť aj práca s papiermi ekologická? Poviem vám o zaujímavostiach zo sveta papierov a keďže táto prednáška bude prebiehať online, vzorky všetkých papierov a tlačových techník dostanete kuriérom pred eventom. Aby keď vám budem o nich rozprávať tak ste si ich mohli ochytať :)
pokračovanie článku

Knižný tip: Česká reklama – Od pana Vajíčka po falešné soby

Za posledních dvacet let se reklama stala téměř kažodenní součástí našeho života. Televize, bilboardy, hromadná doprava, internet - reklama je všude. Můžeme ji nenávidět, ale můžeme se s ní třeba lépe seznámit.
pokračovanie článku

InDesign tip 7: Starý název při exportu

InDesign je výkonný nástroj, ktorý ponúka veľa možností pre zalamovanie a sadzbu dokumentov. Niekedy sa však môže zísť aj…