Hľadáme dizajnéra webových a mobilných aplikácií

Sme úspešný slovenský startup, ktorý sa presadil v zahraničí. Teraz potrebujeme teba, aby si nám pomohol vybudovať ešte lepšie svetové riešenie. Hľadáme preto dizajnéra, ktorý bude mať možnosť ovplyvniť dizajn a UX našich produktov.

Koho hľadáme?

Človeka, ktorý chce na sebe pracovať, je svedomitý a má rád detaily. Hľadáme doťahovača, ktorý je kreatívny ale ma rád aj poriadok. Mal by si sa zaujímať nielen samotný grafický dizajn online aplikácií, ale aj chuť podieľať sa na ich vývoji od úplného začiatku.

Hľadáme niekoho kto si rád študuje nové veci, zdokonaľuje sa v nástrojoch a postupoch a rád zdieľa vedomosti v tíme.

Veci sa u nás vyvíjajú a menia veľmi rýchlo. Hľadáme niekoho, kto dokáže rýchlo prepnúť myslenie, vie sa prispôsobiť zmenám a zároveň nezabudne na svoje hodnoty.

Čo budeš robiť?

Budeš pracovať na našich webových stránkach, na admine alebo na mobilnej webovej aplikácii. Veľa vecí musíme redesignovať, niekde iba pokračujeme v zadefinovanom UI alebo prerábame úplne celú experience. Napríklad teraz pracujeme na novom dizajne webu. Inak od teba očakávame, že si vieš definovať pravidlá a potom sa ich držať (budovať UI kit, dbať na konzistenciu celej identity).

Ideálne ak budeš s nami veľa wireframovať, feedbackovať, navrhovať informačnú architektúru, učiť sa ako robiť live user-testing a usability testing.

Zo skúsenosti vieme, že táto rola sedí tým, ktorých baví neustále zdokonaľovanie jedného produktu. Je to iné ako v reklamnej agentúre. Ak chceš robiť stále nové kratívne koncepty, grafické štúdio bude pre teba lepšia voľba :)

V tíme je aj ďaľší veľmi šikovný junior dizajnér, ktorí ti pomôže doťahovať veci.

PS1: Pod pojmom dizajnér myslíme aj dizajnérka :)
PS2: Asi nejlepší obraz o tom, ako pracujeme a uvažujeme získaš z tohto 
článku.

snimka-obrazovky-2016-09-13-o-15-41-20

Čo ponúkame

  • Možnosť navštíviť rôzne svetové (nielen) dizajnérske konferencie.
  • Máš možnosť pracovať na veciach, ktoré dávajú zmysel pre nás aj pre klientov
  • Sami si určujeme deadliny
  • Hodiny business angličtiny, komunikačné tréningy
  • Možnosť zažiť, ako sa učíme budovať stabilnú firmu
  • Máme fakt skvelú firemnú kultúru :)

O nás

Slido je webová aplikácia pre interakciu na konferenciách a eventoch. Slido umožňuje organizátorom zdieľať prezentácie s publikom real-time, získavať otázky od účastníkov alebo zbierať feedback vďaka anketám.

Od roku 2012 sme pomohli viac ako 20.000 eventom vo viac ako 120 krajinách sveta. Slido používajú firmy ako Airbnb, Netflix, Uber či Adobe.

Radi sa vzdelávame, milujeme TED a čítame “Wait but why”. Máme radi neziskovky a vzdelávacie eventy a tak sa im snažíme pomáhať.

Milujeme šport. Pravidelne behávame alebo bajkujeme, takže každý víkend sa vieš pripojiť k niekomu.

Nie sme bio-raw nazis, ale radi sa dobre stravujeme a často si varíme. O najlepšiu cicérovú letnú polievku môžeš od júna do augusta súperiť s našimi 11-mimi babami aj každý deň.

Kancelárie máme v Clusterhause v Polus Tower 1, s výborným vyhľadom na Kuchajdu. Clusterhaus je niečo ako coworking pre menšie firmy, v reprezentatívnych priestoroch s dobrou atmosférou. Je tu kuchynka, chill out room, priestor na movie night, knižnica a hlavne super ľudia.

Ako sa prihlásiť?

Pošli mi email (feri@slido.com). Napíš niečo o sebe a pošli referencie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Good Idea sa nedostavila

Ako sme už tou predsedníckou krajinou Európskej únie a zrak celej Európy sa upiera na nás, tak som myslel,…