Vintage plagáty poradia kam na dovolenku

Keby sa vám náhodou zunovalo Chorvátsko, NASA má riešenie. Na dovolenku sa môžete vybrať napríklad na niektorú z objavených planét. Aspoň v rámci štylizovaných plagátov, pripomínajúcich pútače z druhej polovice dvadsiateho storočia.

Trojica plagátov vznikla ako súčasť série s názvom Exoplanet Travel. Hlavnou myšlienkou je rozohrať v mysli diváka hru s otázkou: aký by asi bol život na týchto planétach?

Vizuály majú jednotnú formu, ktorá výrazne čerpá z vintage komunikátov zlatého veku reklamy. Pestré farby a dôrazná grafika sú v tomto prípade prostriedkom, ktorý má sprostredkovať posolstvo plagátov. To, čo na prvý pohľad môže pôsobiť ako kompletne vymyslený projekt sci-fi geeka má reálny základ. Všetky spomínané planéty existujú. Aj keď v ponuke letných last minute Kartago Tours ešte nejaký ten rok asi nebudú.

3 2

Ak sa vám plagáty páčia, môžete si ich stiahnuť vo vysokom rozlíšení TU.

 

zdroj: designtaxi.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Letný prieskum 2022 bude naživo!

Po viac ako dvoch rokoch sa tradičný Letný prieskum znova otvára pre verejnosť. Počas troch dní si návštevníčky a návštevníci budúmôcť pozrieť najnovšie študentské práce, ktoré sa vytvorili počas posledného semestra na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave.
pokračovanie článku

Intuos Creative Stylus

Wacom predstavil v pondelok digitálne pero pre iPad – Intuos Creative Stylus. Pero od vedúceho výrobcu v oblasti sa vyznačuje…