Brandbuilding s Karlom Novotným

15. jún, 17:00 – 21:00
Connect Coworking, CVERNOVKA, Páričkova 18, 3. poschodie, Bratislava

Takmer každý chce mať značku, niektorí dokonca chcú byť značka. Existuje veľa zdrojov a múdrych ľudí, ale v skutočnosti je len málo z nich skutočne schopných pracovať so značkami.

OBSAH:

  • Chcete vedieť, ako funguje svet značiek?
  • Začínate alebo plánujete si založiť svoj vlastný biznis alebo rozmýšľate nad startupom?
  • Máte vaš podnikanie vlastnú značku? Čo je značka a čo to pre vás znamená?
  • Tvoríte reklamu a logo pre nejakú značku?
  • A ako vybrať meno pre vaše podnikanie?

Budovanie značky je práca ako každá iná. Ľudia to často komplikujú pre nič za nič. Zatiaľ čo inokedy sú značky a starostlivosť o ne úplne ignorovaná.

KOMU JE WORKSHOP URČENÝ:
Tento workshop je určený predovšetkým pre všetkých záujemcov v oblasti marketingu a značiek. Malí, veľkí, skúsení alebo začiatočníci – ktokoľvek sa môže zúčastniť. Tí z vás, ktorí nerobia v marketingu, ale pracujú na niečom zaujímavom – nebojte sa, odídete spokojní. A dokonca aj tí skúsení (a open – minded ) to využijú. Viem to, čo potrebujete vedieť, ako stovky spokojných účastníkov. Pripojte sa k nám a príďte si po tipy a praktické nástroje, ktoré vám pomôžu.

LEKTOR:
Karel MINDLESS Novotný sa viac ako 15 rokov venuje značkám a reklame. Má za sebou stovky projektov, prezentácií, spokojných klientov, tréningov, workshopov. Miluje tvoriacu prácu, miluje nové projekty, miluje inovácie. A v poslednej dobe zo všetkého najviac miluje podnecovanie ostatných k tomu istému. Laikov, začiatočníkov aj kolegov z brandže. Necháva sa viesť naivnou víziou, v ktorej sa dobrý produkt predáva sám, v ktorej máme riskovať pre to, čo máme radi, a v ktorej len my sami zodpovedáme za vlastný osud. Mindless?

—————————–
CENA LÍSTKA:
Regular: 49 €
Connect member: 39 €

STORNO PODMIENKY:
14 – 7 dní pred workshopom – 0 %
7 – 3 dni pred workshopom – 50 %
menej ako 3 dni pred konaním workshopu – 100 %

V prípade otázok kontaktujte workshop managera : [email protected] / 0915 255 829

Tešíme sa na vás!

www.facebook.com/events/1668021356761165/

KÚPIŤ LÍSTOK

2 comments
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

5 x typografické faux pas

O pravidlách pri zalamovaní textu sa napísalo veľa článkov. V každom z nich nájdete niečo iné, stále sa však stretávam s grafickými dizajnérmi, ktorí v tom nemajú jasno. Prečítajte si prehľad najčastejších chýb pri práci s typografiou, ktoré sú rozdelené do piatich základných okruhov.
pokračovanie článku

Nová rozprávková kniha Websterovci 2 – Zo života pavúkov

Väčšina z nás, keď vidí pavúka, tak sa zamračí. Ale akonáhle uvidí Websterovcov, usmeje sa. Druhá séria obľúbeného seriálu je od 26. septembra v kinách. Vo Vydavateľstve SLOVART práve vychádza nová knižka Websterovci 2 – Zo života pavúkov, ktorú podľa filmovej predlohy napísala Vanda Rozenbergová. Kto si nestihol pozrieť príbehy pavúčej rodiny v kine, určite ho poteší správa, že ich do svojho vianočného programu zaradila RTVS. 
pokračovanie článku

Taška ako MockUP zadarmo

Stiahnite si zadarmo ľahko použiteľný MockUp nákupnej tašky vo formáte PSD.