Navrhni kamión a presláv sa!

plagat - Navrhni kamión a presláv sa!

ADTRUCKS prináša súťaž o kreatívne návrhy reklamy umiestnenej na kamiónoch. Počas trvania súťaže navrhni vlastný kamión na maketu, pošli nám ho na adtrucks@adtrucks.eu spoločne so svojimi kontaktnými údajmi. Máš šancu vyhrať nielen slávu a uznanie od odbornej poroty, v ktorej budú sedieť významné osobnosti českej a slovenskej marketingovej scény, ale aj značkový tablet!

Návrh môže byť vytvorený v grafickom programe na PC v ľubovoľnom formáte, ale budeme akceptovať aj návrhy nakreslené vlastnoručne priamo na maketu kamióna. Popusti uzdu svojej fantázie a navrhni špičkový 3D vizuál ako napríklad RedBull alebo skús ísť cestou klasiky v štýle dajto.

Presné pravidlá súťaže nájdeš tu – takže si ich pozorne pozri a vyber si kategóriu, ktorá je ti bližšia. Ak sa chceš zamerať na akýkoľvek produkt, či už pôjde o auto, energetický nápoj, jogurt, banku alebo čokoľvek iné z komerčnej oblasti – je tu pre teba kategória Produkt. Ak sa chceš naopak zamerať na kategóriu Propagácia tvojej krajiny, môžeš si vybrať pamätihodnosť, mesto, kraj, alebo akúkoľvek inú zaujímavosť z českej alebo slovenskej republiky. Obe kategórie dovolia tvojej kreativite vyniknúť, ak ich dokážeš správne uchopiť!

Tešíme sa na tvoj návrh. Takže sťahuj maketu a pusti sa do práce – porotcovia horia nedočkavosťou! Ak vyhráš, dočkáš sa uznania nielen od poroty, ale tvoj víťazný kamión bude brázdiť celých 6 mesiacov naprieč Európou a spraví ti reklamu ako hrom – tvoja budúca kariéra sa začne práve našou súťažou!

A4 plagat loga SK 565x800 - Navrhni kamión a presláv sa!

4 comments
  1. Dobrý deň chcela by som sa opýtať ohľadom súťaže “Navrhni kamión a presláv sa” , že či téma produkt môže byť známa značka alebo si máme vymyslieť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
26c142f59c3f478da3430c82f789d344 - BatchOutput pre Office za polovicu!
pokračovanie článku

BatchOutput pre Office za polovicu!

BatchOutput Office Suite od Zevrix Solutions je aktuálne dostupný s 50% zľavou. Podobný produkt pre InDesign sme vám predstavili už…
012180 1 380x220 - Frýdek-Místek na novej vizuálnej vlne
pokračovanie článku

Frýdek-Místek na novej vizuálnej vlne

Mesto Frýdek-Místek nedávno predstavilo novú identitu. Jej hlavným motívom je dvojica vlnoviek. Víťazný návrh vzišiel z dvojkolovej súťaže.