plagat 580x523 - Navrhni kamión a presláv sa!

Navrhni kamión a presláv sa!

ADTRUCKS prináša súťaž o kreatívne návrhy reklamy umiestnenej na kamiónoch. Počas trvania súťaže navrhni vlastný kamión na maketu, pošli nám ho na adtrucks@adtrucks.eu spoločne so svojimi kontaktnými údajmi. Máš šancu vyhrať nielen slávu a uznanie od odbornej poroty, v ktorej budú sedieť významné osobnosti českej a slovenskej marketingovej scény, ale aj značkový tablet!

Návrh môže byť vytvorený v grafickom programe na PC v ľubovoľnom formáte, ale budeme akceptovať aj návrhy nakreslené vlastnoručne priamo na maketu kamióna. Popusti uzdu svojej fantázie a navrhni špičkový 3D vizuál ako napríklad RedBull alebo skús ísť cestou klasiky v štýle dajto.

Presné pravidlá súťaže nájdeš tu – takže si ich pozorne pozri a vyber si kategóriu, ktorá je ti bližšia. Ak sa chceš zamerať na akýkoľvek produkt, či už pôjde o auto, energetický nápoj, jogurt, banku alebo čokoľvek iné z komerčnej oblasti – je tu pre teba kategória Produkt. Ak sa chceš naopak zamerať na kategóriu Propagácia tvojej krajiny, môžeš si vybrať pamätihodnosť, mesto, kraj, alebo akúkoľvek inú zaujímavosť z českej alebo slovenskej republiky. Obe kategórie dovolia tvojej kreativite vyniknúť, ak ich dokážeš správne uchopiť!

Tešíme sa na tvoj návrh. Takže sťahuj maketu a pusti sa do práce – porotcovia horia nedočkavosťou! Ak vyhráš, dočkáš sa uznania nielen od poroty, ale tvoj víťazný kamión bude brázdiť celých 6 mesiacov naprieč Európou a spraví ti reklamu ako hrom – tvoja budúca kariéra sa začne práve našou súťažou!

A4_plagat_loga_SK

 • Pozretí21815

komentáre

 1. Avatar
  Mirka

  Dobrý deň chcela by som sa opýtať ohľadom súťaže “Navrhni kamión a presláv sa” , že či téma produkt môže byť známa značka alebo si máme vymyslieť?

 2. Avatar

  Mirka,
  moze to byt kludne znama znacka ako napriklad redbull alebo adidas, ktory najdes na nasej stranke. Mozes si ale vymysliet aj vlastny produkt

pridaj komentár