4 1 580x403 - Odteraz si môžete svoje fotky a odkazy pripnúť na nástenku jednou z planét

Odteraz si môžete svoje fotky a odkazy pripnúť na nástenku jednou z planét

Ak si chcete vniesť  kúsok vonkajšieho priestoru do vášho domova či kancelárie, máme pre vás nápadité riešenie! V Tokiu pôsobiaci dizajnér Duncan Shotton totiž prišiel so skvelou myšlienkou – výnimočný set špendlíkov inšpirovaný solárnym systémom. Odteraz tak môžete mať nielen celý solárny systém na dlani, ale aj kreatívne špendlíky, ktorými môžete zútulniť vašu nástenku.

2 - Odteraz si môžete svoje fotky a odkazy pripnúť na nástenku jednou z planét

Hoci sú to len zmenšeniny, autori sa sústredili na všetky detaily. 8 planét je vytvorených prakticky na celom svete – nemecké oceľové špendlíky dostanú tvar planét vo Veľkej Britanií a následne cestujú do Tokia, kde sú starostlivo ručne namaľované.

5 1 - Odteraz si môžete svoje fotky a odkazy pripnúť na nástenku jednou z planét

Hotové sa vložia do sklenenej mini vitríny, ktoré sú označené sériovým číslom. Tieto obaly sú vyrábané v Číne a boli najťažším zadaním projektu. Aj pri tomto zdanlivo jednoduchom dizajne trvalo rok, kým sa dizajnéri dostali do konečnej fázy.

27b3440203c2f16944270a0107e8efee original 1 - Odteraz si môžete svoje fotky a odkazy pripnúť na nástenku jednou z planét

3 1 - Odteraz si môžete svoje fotky a odkazy pripnúť na nástenku jednou z planét

Autori sa rozhodli svoj projekt rozšíriť a vytvorili single špendlík v tvare Mesiaca. Opäť sa zamerali na detaily, ktoré robia špendlík výnimočným – nájdete na ňom množstvo kráterov a tiež aj americkú vlajku, ktorá nesie posolstvo človeka na Mesiaci. Prvých sto kusov je k dispozícii v limitovanej edícii aj so sériovým číslom.

6 - Odteraz si môžete svoje fotky a odkazy pripnúť na nástenku jednou z planét

zdroj: designtaxi, kickstarter

  • Pozretí4879

pridaj komentár