Konferencia Zlin Design Week vás spojí s osobnosťami dizajnu a marketingu

Od 8. do 14. mája 2021 budete mať možnosť sledovať inšpiratívne prednášky českých aj zahraničných rečníkov na témy dizajnu a marketingu.

Všetky prednášky bude možné sledovať online bezplatne. Celkovo sedem odborníkov sa podelí s publikom o široké spektrum svojich skúseností a nových myšlienok v dvadsaťminútových videách, ktoré budú zverejnené každý deň na sociálnych sieťach a webe ZDW.

Ďalších šesť rečníkov z Česka i Slovenska ponúkne v podcastoch detailnejší pohľad na spoluprácu marketingu a dizajnu, ich skúesenosti a to ako sa téma týka ich práce.

Vystúpi napríklad Maksimilian Kallhed, zakladateľa Pop Up Agency, Joana Lacerda, portugalská podnikateľka a aktivistka za ľudské práva či štúdio Najbrt. Ďalších rečníkov nájdete na webe www.zlindesignweek.com.

Konferencia, ktorá sa uskutoční od 8. do 14. mája bude súčasťou festivalu Zlin Design Week, ktorý sa bude konať od 7. do 14. mája. Tentokrát sa uskutoční onnline, no ponúkne podobne plnohodnotný program ako v tradičnom vydaní z predošlých ročníkov.

Aktuálne info o ZDW a pripravovanej konferencie môžete sledovať na webe, Facebooku či Instagrame. Tu je krátky fotoreport z minulého ročníku:

zdroj: ZDW

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Upperhand Gin

Když v roce 2018 Alberto Borin přišel do BrandOpus, měl nápad na vybudování značky, která by představovala jeho přístup…
pokračovanie článku

Kreativní snídaně s Europapier Bohemia

Je to tady! 10. Kreativní Snídaně se už blíží! Posnídejte s námi a dalšími našemi partnery na snídani přeplněnou čerstvými…
pokračovanie článku

Set mockupov zakladača za 12 dolárov

Portál creativemarket aktuálne ponúka zaujímavý mockup zakladača, ktorý sa tak často nevidí. Nechýbajú smart objects pre ľahké vloženie…