Knižný tip: Škola grafického designu

Škola grafického designu je základní příručkou pro grafické designéry, kteří pracují s obrázky v oblasti tisku a digitálních médií.
Obsahuje užitečné rady týkající se všech aspektů grafického designu, od porozumění základům až po vymýšlení originálních konceptů a vytváření úspěšných grafických návrhů.

V knize naleznete příklady z celé řady médií: z časopisů, knih, novin, digitálních médií včetně vytváření identity značky, a také praktická cvičení a návody pro studenty a grafické designéry. Nechybí ani rady, jak jednotlivé grafické návrhy přizpůsobit určitým projektům, informace o vytváření obrázků v digitálním prostředí a animované grafiky, a jak postupovat při grafické práci pro web a aplikace.

Viac informácií | Kúpiť knihu

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Paper Book – listovanie, ktoré inšpiruje

Papierové vzorkovníky. Kto by ich nemal rád. Papierové pásiky od výmyslu sveta s rôznymi vlastnosťami a vzhľadom sú niečím, nad…
pokračovanie článku

Súťaž Book in Progress ponúka tentokrát aj vydanie knihy!

Aktuálny ročník súťaže o najzaujímavejší knižný projekt môže získať papier a tlač v hodnote 300 000 českých korún. Vďaka novému partnerovi, ktorým sa stalo vydavateľstvo Paseka, však pribudla aj skvelá možnosť knihu nielen vytlačiť ale aj vydať.
pokračovanie článku

Knižný tip: Polygrafická príručka

Polygrafická príručka – praktický a výstižný zdroj informácií, ktorý odhaľuje všetky aspekty polygrafickej výroby od tradičných a špecializovaných techník tlače a dokončovacieho spracovania cez nové i staršie materiály až po súčasný stav a trendy digitálnej grafiky a tlače.
pokračovanie článku

Knižný tip: CIPÁR&LOGO.ETC

Publikácia je venovaná rozsiahlemu celoživotnému dielu Miroslava Cipára v oblasti grafického dizajnu a obsahuje komplexne spracovanú prezentáciu značiek, symbolov a logotypov.
pokračovanie článku

Knižný tip: Ogilvy o reklamě

Legendární kniha klasika světové reklamy je zasvěceným průvodcem oborem reklamy a reklamní tvorby.