Hľadá sa skúsený grafik – TrubenDesign

Malé, rýchlo sa rozvíjajúce kreatívne štúdio Truben design/dot2dot hľadá internú grafickú posilu. 


Hľadá sa grafik, ktorý nechce zapadnúť v štandardnej agentúre, má chuť pracovať na zaujímavých projektoch, nebyť kreatívne brzdený, ale naopak, rásť a plnohodnotne rozvíjať svoj talent. 

Ak si úplne spoľahlivý, máš cvičené oko na vylaďovanie detailov, máš prehľad v aktuálnych dizajnérskych a technologických trendoch, ovládaš minimálne na 60 % Photoshop, Illustrator a InDesign a vieš, že grafickým dizajnom sa chceš seriózne živiť, rozhodne sa nám ohlás. 

Ponúkame pracovné vyťaženie na fulltime alebo podľa dohody a adekvátne finančné ohodnotenie tvojim doterajším schopnostiam. 

Naše štúdio sa nachádza v centre Bratislavy. Tu sa snažíme vytvoriť kreatívny priestor, v ktorom je pracovná atmosféra založená na slobode názorov, vzájomnej komunikácii a hľadaní najlepších možných riešení. Mal by si byť schopný akceptovať kritický názor na svoju prácu, ale ponúknuť aj vlastný pohľad na problém.

Primárne uprednostňujeme uchádzačov so založenou alebo naplánovanou živnosťou.
Svoje portfóliá či výber najlepších prác posielajte na hello@dot2dot.sk

Výberové konanie bude ukončené 5. 9. 2014 a určite odpíšeme každému uchádzačovi.
Ak poznáte niekoho, kto by sa nám hodil, pokojne mu posuňte náš kontakt. Ďakujeme.

www.facebook.com/TrubenDesign

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Profi retuš v timelapse videách

Dnes vám ponúkame video, ktoré ukazuje ako vyzerá retušovanie obyčajnej fotografie do podoby obálky pre titulku časopisu.
pokračovanie článku

Originál na 12-tisíc spôsobov

Každý výtlačok bude jedinečný, povedala si redakcia magazínu novum – World of graphic design a poverila ilustrátora Felixa Scheinbergera,…
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – History of Egypt

Grafický designér Ibrahim Hamdi v roce 2016 vytvořil umělecké dílo, které nazval „Historie Egypta“. Inspirován moderním stylem plochých linií…