Zlin Design Week 2020 nebude. Prichádza s komplexnou online alternatívou

Obľúbený Zlin Design Week sa tento rok síce neuskutoční, no jeho organizátori prišli so zaujímavým konceptom, ktorý mnohé vynahradí.

Priestor pre dizajnérov všetkých chutí

Taký je podtitul novej Facebook skupiny s názvom Design KANTÝNA, ktorá chce prepájať českých i slovenských dizajnérov zo všetkých oblastí. Ako hovorí jedna z manažérok ZDW Jitka Smlíková, má tak vzniknúť priestor pre zdieľanie skúsenosti, vedomostí a inšpirácie s rovnakým nadšením a energiou ako tomu bolo v prípade podujatia.

Skupina má byť alternatívou tradičného stretnutia v rámci Design Weeku, miestom, kde ľudia môžu nájsť zaujímavé myšlienky a zažiť nečakané online stretnutia. KANTÝNA má byť odrazom toho, čo možno zažiť na samotnom festivale.

Online inšpirácie aj vyhlásenie tých najlepších

Okrem skupiny na Facebooku pripravili organizátori aj záznamy z predošlých ročníkov Konferencie. Môžete si tak vypočuť zaujímavé prednášky viac ako dvadsiatky profesionálov. Vyhlásenie víťazov Best in Design prebehlo takisto online a o víťazoch vás budeme informovať v samostatnom článku.

O rok, v čase od 7. do 14. mája 2021 je už naplánované aj tradičné pokračovanie akcie v tehlovom meste. Sledujte Zlin Design Week na InstagrameFacebooku, aby ste boli v obraze. :)

zdroj: Zlin Design Week

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – BAHCE

BAHCE je luxusní kavárna, která se nachází ve slunné Saúdské Arábii. Místo bylo pojmenováno po nejslavnějším tureckém paláci.…
pokračovanie článku

Stiahnite si zadarmo netradičné omaľovánky!

Máte radi vyfarbovanie? Tak potom by vás mohlo zaujímať, že existuje projekt, vďaka ktorému môžete bezplatne získať omaľovánky…
pokračovanie článku

Set office ikoniek zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na sadu ikoniek v jednoduchom linkovom štýle, ktoré sa hodia pre rôzne typy projektov.…
pokračovanie článku

Otvorená výzva festivalu Tehláreň

Vyhlasujeme otvorenú výzvu druhého ročníka umeleckého festivalu Tehláreň, ktorého zámerom je poskytnúť priestor pre súčasné umenie najmä z tvorby mladých začínajúcich umelcov alebo študentov umenia. Festival sa uskutoční v auguste 2020 v Liptovskom Mikuláši.