Vytvorte si vlastné personalizované portréty za 39 dolárov!

Dnes máme pre vás skvelý tip ako si vytvoriť skvelé portréty pomocou programov Adobe Ilustrator či Adobe Photoshop. Je to skvelá zábava, vďaka ktorej si za pár sekúnd vytvoríte jedinečné portréty, ktoré zapôsobia nielen na vašich klientov, ale aj na vašu rodinu či priateľov. Dodať vášmu dielu kúsok seba nebolo nikdy jednoduchšie!

Personalized Portrait Creator je skvelým dizajnovým prvkom, ktorý vám umožní vytvoriť nekonečné kombinácie personalizovaných portrétov či produktov. Tento produkt je ideálnym na vytvorenie svadobných oznámení, či darčekov, ktoré zaručene potešia všetkých hostí.

Vďaka najnovším aktualizáciám máte k dispozícii aj detské postavy a množstvo domácich miláčikov. Tvorcovia creator doplnili aj o ďalšie farebné tóny pleti a rôzne vlasové stylingy, vďaka čomu chcú predísť diskriminácii.


Video návod nájdete tu. Personalizovaný Portrait Creator si môžete zakúpiť priamo tu. Prajeme veľa šťastia pri vytváraní vašich diel!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Užitočné skratky vo Photoshope I.

Keď intenzívne pracujete na nejakom projekte s tuhým deadlineom, každá pomoc je dobrá. Napríklad tá v podobe skratiek vo Photoshope.…
pokračovanie článku

Skript pre zámeny podľa zoznamu – InDesign

Súčasťou InDesign je aj skript „FindChangeByList.jsx“, ktorý umožňuje prevádzať zámeny definované ako zoznam v textovom „txt“ súbore a poukazuje hlavne…