Vytlačte si kreatívne nápady!

Máte návrhy luxusných etikiet, netradičných obalov, nápaditých certifikátov alebo personalizované pozdravy a chcete, aby dobre vynikli? Potrebujete poradenstvo od profesionálneho tlačiara pri náročnej zákazke? Alebo si len chcete na vlastnej koži vyskúšať najmodernejšie trendy v tlači? Svoje netradičné nápady môžete uviesť do praxe vďaka kupónu, ktorý vám otvára dvere do sveta kreatívnej tlače.

Je jedno, či ste grafik, kreatívec alebo pracujete v reklamnej agentúre. Hlavné je, že máte skvelé nápady! Len tie sa totiž rátajú. Vďaka kupónu získate kreatívnu tlač najmodernejšími technológiami pre vaše tri reálne zákazky. A to takmer zadarmo. Máte tak jedinečnú možnosť otestovať si svoju kreativitu v praxi. Na výber máte niekoľko variant zušľachtenia – je len na vás, či využijete parciálne 3D lakovanie, zlatú razbu, striebornú alebo modrú fóliu. Už sa nemusíte sa obmedzovať vo svojej kreativite. Stačí prísť do konca marca s  kupónom do showroomu spoločnosti Konica Minolta Slovakia v Banskej Bystrici. Konečne si môžete vytlačiť svoje nápady tak, ako naozaj potrebujete. Na vlastné oči uvidíte a na vlastný dotyk aj ucítite ten rozdiel. Každá objednávka môže byť v rozsahu až 500 ks v maximálnom formáte SRA3.

Neobmedzené možnosti

Vaše výtlačky pre vás skrášlime na novinke, ktorá ponúka komplexné služby parciálneho 3D lakovania pomocou UV atramentových hláv a následného zlatenia. Na vlastnej koži sa presvedčíte, že personalizácia produktov ani vaše požiadavky na variabilnosť finalizácie, nerobia tomuto zariadeniu problém. „Našim cieľom je ukázať, že kreatívna tlač dnes ponúka neobmedzené možnosti a je dostupná pre veľké aj malé zákazky,“ konštatuje Štefan Peľo, produktový manažér Konica Minolta Slovakia. Všetky potrebné informácie, ako aj návod na prípravu tlačových dát nájdete na stránke www.konicaminolta.sk/skrasluj. 

Oplatí sa!

Cena za zušľachtenie vašich troch objednávok je skutočne symbolická a preto by bola škoda ju nevyužiť. Suma za jednu zušľachtenú stránku vo veľkosti SRA3 sa pohybuje od 0,2 € do 0,4 €. Konečná cena závisí samozrejme od vašich konkrétnych požiadaviek na finálnu podobu zušľachteného výstupu. Či už je to hrúbka a plocha UV laku alebo použitej fólie. Akcia na zušľachtenie tlačovín trvá do konca marca. Nech rátate akokoľvek, vždy dostanete jeden a ten istý výsledok. Táto akcia na tri vaše ľubovoľné zákazky sa vám jednoducho oplatí.

Ak ešte nemáte kupón, kliknite sem: www.konicaminolta.sk/skrasluj     

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Výsledky Trienale plagatu Trnava 2018

Prvé kolo hodnotenia prác sa konalo v dňoch 15. – 31. mája 2018. Prostredníctvom online hodnotiacej aplikácie vybrala porota do finále…
pokračovanie článku

Řada piv Game of Thrones (koncept)

V souvislosti s právě vysílanou sérií Game of Thrones vám přinášíme jedinečný projekt, který je určen především pro fanoušky…