V malých dávkach: Dizajn ginu Stockholms Bränneri

Craftový destilát vyrábaný komorne potreboval na trhu plnom rôznych značiek nájsť svoj vlastný hlas s dôrazom na lokálnosť a kvalitu.

Gin ochutený prírodnými bylinkami a korením bol pre dizajnérov zo Scandinavian Design Group hlavným zdrojom inšpirácie. Dizajn s kombinuje elegantné tmavé sklo s jednoduchou papierovou etiketou, ktorá obsahuje ručne dopisované časti, ktorá pripomína lekárenske flakóny. Výsledkom je súčasne pôsobiaca etiketa s puncom tradície.

Zásoby destilátu produkovaného v malých dávkach sa po uvedení na trh vypredali prakticky okamžite a produkt sa aj vďaka svojmu dizajnu stal symbolom kvalitného ginu. Pre mnoho Švédov je fľaša Bränneri zároveň pekným interiérovým doplnkom.

zdroj: SDGČlánky, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Pestrý Fab Font Duo iba za 20 dolárov

Dnes pre vás máme tip na balík fontov, ktorý aktuálne nájdete na portáli HungryJPEG. Čo všetko set za…
pokračovanie článku

Logá a identity roku 2019

Uplynulý rok bol pestrý aj z pohľadu vizuálnych identít. Počas dvanástich mesiacov sme videli viaceré redizajny známych značiek z rôznych…
pokračovanie článku

Vydarená sebaprezentácia na ploche 9×5 cm

Možno si spomínate na neobyčajné vizitky pre mladú herečku od rakúsko-španielskeho multidisciplinárneho štúdia Pérezramerstorfer. S Martinou a Rodrigom sa stretávame…
pokračovanie článku

Font dňa – Inkston

zľava 70% do 2. novembra, od 6€