Vyhrajte výlet do výrobne Munken papierov!

Paper Republic spolu so známym výrobcom papierov organizuje zaujímavú súťaž. Výhra v nej vás môže dopraviť až do Švédska, kde si pozriete produkciu papiera v čarovnej prírode!

V rámci výhry môžete získať letenku, stravu aj ubytovanie pre celý pobyt od 15. do 17. júna 2020 v meste asi 100 kilometrov od Göteborgu. Práve tu sa uprostred švédskych lesov nachádza enviro-friendly výrobňa papiera Arctic Paper Munkedals AB.

Čo treba urobiť?

Do 15. marca 2020 sa stačí dať follow na Instagrame pre Paper republicArctic Paper a zapojiť do samotnej súťaže, v ktorej bude vašou úlohou podeliť sa s papierom a organizátormi o vaše tajomstvo. Práve papier bol (a aj dnes je) miestom, kde ľudia zaznamenávajú svoje myšlienky, vnútorné pocity, či nápady.

Súťažným “tajomstvom” môže byť podľa organizátorov čokoľvek, čo zvečníte na papierový nosič – kaligrafia, kresba alebo pokojne aj origami, v ktorom sa správa bude skrývať.

Ďalšie z cien sú balíček produktov Arctic Paper či “Kôpka radosti”, ktorá obsahuje viacero zaujímavých kníh o papieroch, typografii či dizajne.

Viac info a podrobné podmienky súťaže nájdete na webe Paper Republic.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

50 fontov so zľavou 96%!

Dnes pre vás máme tip na štedrý balík fontov. New Year New Fonts Bundle obsahuje až 50 písiem,…
pokračovanie článku

Todor & Petru

je animovaný videoklip  z dielne francúzkej umeleckej skupiny CRCR, ktorá sa venuje režírovaniu filmov, videoklipov a reklamy.