Stiahnite si kvalitný mockup novín za 11 dolárov!

Dnes pre vás máme tip na tak trochu nevšedný mockup. Presnejšie mockup, ktorý sa nevidí tak často – novinový.

Na portáli Graphic River aktuálne nájdete sadu prezentačných náhľadov, prostredníctvom ktorých môžete predstaviť svoje dizajny novinových periodík. Set obsahuje 9 PSD súborov vo vysokom rozlíšení 3000 x 2000 pixelov a 300 DPI. Všetky spája fotorealistický vzhľad a jednoduché editovanie prostredníctvom Smart Layers.

02_Newspaper-Mockup 03_Newspaper-Mockup 04_Newspaper-Mockup 05_Newspaper-Mockup 06_Newspaper-Mockup 07_Newspaper-Mockup 08_Newspaper-Mockup

Balík obsahuje aj niekoľko textúr (3 papierové, 3 kartónové) ale aj 4 foto filtre. V rámci každého PSD súboru nájdete aj inštrukcie. Súbory sú kompatibilné s Photoshopom CS4 a novším. Mockupy novín si môžete za 11 dolárov kúpiť TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Studio Allotment přivedlo značku ginu k naprosté dokonalosti

O londýnské, velmi oceňované agentuře Allotment nebylo už dlouho slyšet. O to víc nás teď potěšila jejich brilatní práce pro značku Shivering Mountain Gin – ručně vyráběný prémiový gin pocházející z oblasti Peak District.
pokračovanie článku

Nadčasový symbol funguje už viac ako storočie bez vizuálnej zmeny

Olympijský symbol – vo svete všeobecne známy ako olympijské kruhy – je vizuálnym ambasádorom olympizmu pre miliardy ľudí. Na základe návrhu, ktorý prvýkrát vytvoril Pierre de Coubertin v roku 1913, sú olympijské kruhy globálnou reprezentáciou olympijského hnutia a jeho aktivít už viac ako storočie.