Scrabble Typography Edition – hra s písmenkami pre typografov

Máte radi písma? A máte radi aj scrabble? Potom ste už možno počuli o Scrabble Typography. Pre prípad, žeby predsa len nie, ide o špeciálnu edíciu populárnej hry, ktorá je inšpirovaná peknými fontmi. A práve vychádza jej vylepšená verzia.

Keď pred rokom vyšla prvá generácia typo Scrabbleu, okamžite si ju zamilovalo množstvo ľudí, ktorí sa venovali dizajnu a okrem toho boli zároveň nadšenými hráčmi tejto klasickej hry. V snahe nadviazať na úspech jednotky, pustili sa v Scrabble opäť do práce.

Novinka, navrhnutá dizajnérom Andrewom Capenerom, prináša pätnásť nových fontov, ktoré sú v rámci tejto hry použité vôbec prvýkrát. Ostrieľaných „písmenkárov“ i potenciálnych nováčikov by si mohla získať aj štýlovým balením či materiálmi. Hracia doska je vyrobená z masívneho orechu, dlaždice s písmenkami zase z javorového dreva.

Dlaždice majú pritom na spodnej strane protišmykový povrch. Súčasťou je i vkusný zápisník, do ktorého si môžete značiť skóre. Vo vnútri obalu sa skrývajú oddelenia na uskladnenie všetkých herných súčastí, spolu s kvalitnými stojanmi na písmenká a presýpacou časomierou. Oboje je vyhotovené z orechu.

Ako sa zvykne hovorievať – dobrého málo býva. Scrabble Typography Second Edition, je limitovanou komoditou, ktorej výrobné číslo sa zastaví na 2 000 kusoch. Cena jedného z nich je 200 dolárov. Ak teda neviete, čo s načatým večerom a mastiť typografického žolíka vás už veľmi nebaví, scrabble nájdete TU

Pozrite sa, ako Scrabble Typography Second Edition vyzerá

scrab5

scrab4scrab scrab1

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Konference propojí DESIGN a MARKETING

Už za necelý měsíc se ve zlínském Velkém kině setkají odborníci z oblasti marketingu a designu.  Návštěvníkům Konference, která bude…
pokračovanie článku

Potřebuje freelancer logo?

Narovinu. Odpověď na tuto otázku se u mě v čase proměnila z dříve poměrně jasného ANO až k téměř definitivnímu NE. Prozkoumal…
pokračovanie článku

Font dňa – Arch

zľava 75% do 19. februára
pokračovanie článku

Oh Oat: Obal (skoro) bez obalu

Značka ovsenného nápoja Oh Oat M*lk pochádza z Južnej Afriky a predstavuje alternatívu k tradičnému mlieku. Podobne ako samotný produkt aj jeho balenie sa na zaužívané veci snaží pozrieť inak.