Regular Beer – dizajn tlačený priamo na fľašu

Obalový dizajn ponúka stále nové možnosti a smery, ktorými sa vybrať pri jeho tvorbe. Príkladom môže byť aj projekt poľského dizajnéra Kamila Piatkowskeho. Geometrické vizuály z jeho produkcie sú totiž tlačené priamo na sklené fľaše.

Pod hlavičkou Regular Beer vytvoril dizajnér štrnásť odlišných návrhov, ktoré spája práve štýl akým sú vytvorené. Autor využil výrazne a čisté línie v spojení s opakovaním, ktoré vytvára na sklenných stenách zaujímavé vzory a obrazce.

Ak už držíte v jednej ruke sieťovku a v druhej kľučku, možno vás trochu sklamem. Projekt je zatiaľ iba konceptom a v obchodoch ho nenájdete. Napriek tomu získal tento nápad dostatok pozitívnych ohlasov. Je teda možné, že by sa dostal až do fázy reálneho produktu.

Čo hovoríte na dizajn a prevedenie vy? Potešilo by vás, keby ste ho našli na regáloch?

8462ebd3a788e3d1188bb3b0192d2a6d

 

zdroj: designtaxi.com

1 comment
  1. Trosku problem, ale to sa bezne stava ked sa dizajner stretne s realitou :) Pri pive nie je nahoda, ze flase su zelene alebo hnede. Pivo s bielou flasou nenajdete :( (s vynimkou mexickych divnych piveciek) A tym padom by sa tlacilo inou farbou a cele by to vyzeralo trochu inac ako na peknych mock-upoch… Ale inac pekne :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Astropad Studio dorazí aj na Windows

Obľúbená mirroring aplikácia pre Mac je aktuálne dostupná na testovanie aj na konkurenčnej platforme.
pokračovanie článku

Štýlové plagáty pre fanúšikov automobilových závodov od Automobilist

Nová séria umeleckých plagátov je inšpirovaná slávnou históriou Porsche aj futurizmom. Ako by asi vyzerali závody vo vesmíre? Túto a podobnú otázku si položili autori z Automobilist, ktorý sa špecializujú na kreatívnu tvorbu spojenú s motorizmom.
pokračovanie článku

Atmosféru metra zachytená v GIFoch

Séria Metrologif perfektne zachytáva dennú rutinu Lyonského metra. Zameriava na konkrétnu časť obrázku, ktorá je v opakujúcom sa pohybe a kde sú…