Regular Beer – dizajn tlačený priamo na fľašu

Obalový dizajn ponúka stále nové možnosti a smery, ktorými sa vybrať pri jeho tvorbe. Príkladom môže byť aj projekt poľského dizajnéra Kamila Piatkowskeho. Geometrické vizuály z jeho produkcie sú totiž tlačené priamo na sklené fľaše.

Pod hlavičkou Regular Beer vytvoril dizajnér štrnásť odlišných návrhov, ktoré spája práve štýl akým sú vytvorené. Autor využil výrazne a čisté línie v spojení s opakovaním, ktoré vytvára na sklenných stenách zaujímavé vzory a obrazce.

Ak už držíte v jednej ruke sieťovku a v druhej kľučku, možno vás trochu sklamem. Projekt je zatiaľ iba konceptom a v obchodoch ho nenájdete. Napriek tomu získal tento nápad dostatok pozitívnych ohlasov. Je teda možné, že by sa dostal až do fázy reálneho produktu.

Čo hovoríte na dizajn a prevedenie vy? Potešilo by vás, keby ste ho našli na regáloch?

8462ebd3a788e3d1188bb3b0192d2a6d

 

zdroj: designtaxi.com

1 comment
  1. Trosku problem, ale to sa bezne stava ked sa dizajner stretne s realitou :) Pri pive nie je nahoda, ze flase su zelene alebo hnede. Pivo s bielou flasou nenajdete :( (s vynimkou mexickych divnych piveciek) A tym padom by sa tlacilo inou farbou a cele by to vyzeralo trochu inac ako na peknych mock-upoch… Ale inac pekne :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Najkrajšie obálky od Penguinu IV.

Penguin je vydavateľstvom, ktoré vie svojimi knižnými obalmi ma vedia zaujať. Samozrejme, super sú aj tie knihy. Dnes…
pokračovanie článku

Set mramorových textúr zadarmo

Dnes pre vás máme tip na set textúr s motívom mramoru, ktoré nájdete na portáli Graphic Burger.
pokračovanie článku

Magazín Little White Lies oslavuje

Jeden z najkrajších magazínov, Little White Lies, nedávno dosiahol významný medzník vo svojej histórii. V počte čísiel, ktoré doposiaľ vydali,…
pokračovanie článku

TOP 2015 od HungryJPEG opäť dostupné

HungryJPEG, portál na ktorom môžete nájsť množstvo zdrojov pre vaše projekty, nedávno opätovne sprístupnil niekoľko starších limitovaných balíkov…