Regular Beer – dizajn tlačený priamo na fľašu

Obalový dizajn ponúka stále nové možnosti a smery, ktorými sa vybrať pri jeho tvorbe. Príkladom môže byť aj projekt poľského dizajnéra Kamila Piatkowskeho. Geometrické vizuály z jeho produkcie sú totiž tlačené priamo na sklené fľaše.

Pod hlavičkou Regular Beer vytvoril dizajnér štrnásť odlišných návrhov, ktoré spája práve štýl akým sú vytvorené. Autor využil výrazne a čisté línie v spojení s opakovaním, ktoré vytvára na sklenných stenách zaujímavé vzory a obrazce.

Ak už držíte v jednej ruke sieťovku a v druhej kľučku, možno vás trochu sklamem. Projekt je zatiaľ iba konceptom a v obchodoch ho nenájdete. Napriek tomu získal tento nápad dostatok pozitívnych ohlasov. Je teda možné, že by sa dostal až do fázy reálneho produktu.

Čo hovoríte na dizajn a prevedenie vy? Potešilo by vás, keby ste ho našli na regáloch?

8462ebd3a788e3d1188bb3b0192d2a6d

 

zdroj: designtaxi.com

1 comment
  1. Trosku problem, ale to sa bezne stava ked sa dizajner stretne s realitou :) Pri pive nie je nahoda, ze flase su zelene alebo hnede. Pivo s bielou flasou nenajdete :( (s vynimkou mexickych divnych piveciek) A tym padom by sa tlacilo inou farbou a cele by to vyzeralo trochu inac ako na peknych mock-upoch… Ale inac pekne :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Kalendár ocenený cenou RedDot Award

Všetci vieme, aké dôležité a zároveň náročné je sledovanie rôznych projektov v čase. Platí to najmä pre väčšie firmy, ale…
pokračovanie článku

Stiahnite si bezplatne sadu mockupov!

Dobrý dizajn je fajn, ale niekedy je skrátka ešte lepšie ukázať aj príklady reálnych aplikácií. S tým vám môžu…
pokračovanie článku

Kerning game

pokračovanie článku

Mliečna revolúcia: Pokračovanie Kefírera?

Po Adolfovi prichádza Josif. Kefírer, ktorý sa na českej laktoscéne objavil iba nedávno, má teraz možno nového protivníka.…