Koniec prekresľovania PSDčiek do Sketchu – je tu converter od Avocode

Tím vývojárov predstavil novinku, ktorá poteší viacerých z vás. Teda, v prípade, že ste potrebovali, aby sa z našlapaného PSDčka stal našlapaný Sketch formát. Už čoskoro by to malo ísť celkom hladko – vďaka online converteru. Ako funguje?

Celkom jednoducho. Všetko sa odohráva online, takže stačí nahrať váš dokument na Avocode platformu, ktorá ho následne anonymne analyzuje a preloží do nezávislého dátového formátu.

Následne začne zábava. Converter začne vytvárať dokument vo formáte Sketch, ktorý bude obsahovať vrstvy, vektorové objekty, ako aj všetky efekty vrstiev a blending módy.

Ako tretí a posledný krok bude vytvorený odkaz na stiahnutie, ktoré vám pristane v mailboxe. Elegantné, čo poviete?

Vývoj tohto užitočného nástroja je aktuálne vo fáze Private Beta, to znamená, že si môžete jej fungovanie už zakrátko vyskúšať na vlastnej koži. Presnejšie, na vlastnom projekte. Stačí skočiť sem a zadať svoj e-mail.

 

zdroj: avocode.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Comenia Script – hodiny Písania inak

Projekt českej dizajnérky Radany Lencovej predstavuje alternatívu k tradičnému písmu, ktoré sa učia deti na tamojších základných školách. Za…
pokračovanie článku

Zľava na nákup vzorníkov farieb PANTONE

Do rubriky PARTNERI nám pribudol nový partner. Distribútor značky PANTONE na Slovensku ponúka zľavový kupón pre našich registrovaných…