Siluety s atmosférou Burtonoviek

Kto by nepoznal režiséra Tima Burtona a jeho filmy. Či už spomeniete na animované veci ako Corpse Bride, Nightmare Before Christmas či hrané snímky Batman alebo Charlie a továreň na čokoládu. Jedinečný vizuál Burtonoviek predstavuje skvelú inšpiráciu pre tvorbu fan artu. Ako napríklad tohto.

Jeho autorom je Sam Carters zo Spojených štátov, ktorý vytvoril sériu ilustrácií práve s témou Burtonových filmov. Každý z portrétov v sebe okrem stvárnenia postavy nesie aj kľúčový prvok z konkrétneho filmu.

Sam-Carter-Jack-450x450 Sam-Carter-Batman-450x450 Sam-Carter-Wonka-450x450 Sam-Carter-Edward-Scissorhands-450x450

Samove práce sa dočkali aj uznania v podobe výstavy v rámci umeleckej show samotného Tima Burtona Popzilla. Čo na ne vravíte? Podarilo sa autorovi zachytiť atmosféru filmov?

 

zdroj: designtaxi.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Honest Rum: úprimný obal bylinného rumu

Decentná etiketa umiestnená na elegantne tvarovanej fľaši obsahuje všetko potrebné, čo treba o produkte vedieť.
pokračovanie článku

Praxe designera: 6 nutných dovedností

Vítejte v prvním dílu seriálu krátkých čtení věnujících se praktickým věcem, které potkají na profesní dráze každého designera. Ďalšie diely seriálu Jak…
pokračovanie článku

Identita norské pekárny inspirovaná lahodným tradičním pečivem

Rolfsen je rodinná norská pekárna, která doufá, že do Spojených států přinese trochu více skandinávského hygge. Pomocí rodinných receptů předávaných po generace chtěli šířit severské dědictví s vřelým a moderním nádechem.