iStores sa stáva najväčším predajcom Apple na Slovensku a v Čechách, dominuje iPhone

Spoločnosť WESTech, spol. s r o., ktorá prevádzkuje najväčšiu sieť prémiových predajní produktov Apple na Slovensku pod názvom iStores, rozširuje svoje pôsobenie v Českej republike. Slávnostným otvorením dvoch predajní v Prahe a jednej v Ostrave sa už 20. mája iStores stane najväčším špecializovaným autorizovaným predajcom produktov Apple na Slovensku i v Čechách s medziročným rastom predaja 15%.

IMG_7004

Spolu s tromi novými prevádzkami ponúkne iStores na Slovensku šesť a v Českej republike päť predajní s ročnou predpokladanou návštevnosťou dva milióny. Za obdobie posledných troch rokov len na Slovensku strojnásobil iStores svoje pôsobenie, otvoril štyri nové predajne a získal prvenstvo v predaji Apple produktov. Najpopulárnejším produktom je iPhone, ktorý tvorí viac ako polovicu predaja všetkých výrobkov Apple, pričom značka láka viac mužov ako ženy a typický Apple pozitívny zákazník vlastní spravidla tri a viac výrobkov s logom jabĺčka.

IMG_7003

Už teraz prejde za rok bránami iStores viac návštevníkov, ako má Praha obyvateľov. Doterajší rast a expanzia do Českej republiky sú pre iStores veľkým záväzkom. Zároveň je to silná správa, ktorá potvrdzuje, že projekt špecializovaných predajní s odborne vyškoleným tímom poskytujúcim komplexnú zákaznícku skúsenosť, sa teší veľkej popularite. Zákazník, ktorý si kupuje akékoľvek zariadenie Apple alebo príslušenstvo k nemu, uprednostňuje kvalitu a osobnú starostlivosť už od prvého kontaktu,“ povedal Matej Sršeň, riaditeľ spoločnosti WESTech, spol. s r o.

 

istores-logo.png

Prevádzkovateľom obchodov iStores je spoločnosť WESTech, spol. s r. o., ktorá bola založená v roku 2000 a zamestnáva 70 ľudí na Slovensku a 30 v Čechách. Firma je súčasťou nadnárodnej IT skupiny ELKO a úspech siete iStores na Slovensku chce zopakovať aj v Českej republike. Predajne iStores kladú veľký dôraz na osobnú skúsenosť a spokojnosť zákazníka.

Pravidelne prebiehajúca Apple certifikácia predajcov je podmienkou udržania si štatútu Apple Premium Reseller, Apple Solution Expert Education, pričom iStores sa stal lídrom v oblasti predaja B2B.

www.istores.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Čo prinesie Illustrator pre iPad?

Na vydanie jednej z vlajkových lodí Adobe pre tablety si ešte nejaký čas počkáme. Nezaškodí však vedieť, čo by…
pokračovanie článku

Fonty zadarmo – 8. časť

Seriál o free fontoch nám pokračuje už ôsmou časťou. Dnes o „lidovom“ písme, ruskom city fonte, ale aj o písme, ktoré…