Hľadáme DTP senior grafika

Hľadáme absolútne spoľahlivého DTP grafika, seniora, pre ktorého je práca radosťou a vášňou. Pri magazínoch si všímaš layouty, typografické chyby vidíš aj na letáku v Bille, krásne zalomený text je podmienkou toho, aby si knihu dočítal. Vieš však, že tu to všetko iba začína! Strany vnímaš ako plátno a podklady od klienta ako maliarske potreby. S radosťou skúmaš možnosti a každú stránku sa snažíš urobiť tak, aby výrazom zodpovedala svojmu obsahu. Zverené podklady nedeformuješ a si pozorný k textu s ktorým pracujeś aj po významovej stránke.

Nemáš problém spracovať väčšie množstvá textu, korporátne tlačoviny, ale aj skutočne kreatívnu prácu s typografiou, formátom a layoutom.

Requirements

ČO BY SI MAL OVLÁDAŤ:
ADOBE INDESIGN – Ovládaš pravidlá typografie. Vieš, prečo používaš font, ktorý používaš, máš cit pre rozpaly, vieš čo je sirota a čo je vdova a nenechávaš predložky na konci riadku. Hovorí ti niečo layout stránky a vieš, na čo slúži spadávka. Rozumieš, ako pracujú master pages, štýly fontov, paragrafu, aj objektov.
ADOBE PHOTOSHOP –Ovládaš základné funkcie, ktoré ťa neobmedzujú pri kreativite. Zvládaš úpravu fotografií (kľúčovanie, filtre, farebnosť), jednoduchú postprodukciu (dotváranie pozadia, tiene, odlesky), prácu s kolážami, tvorbu vlastných elementov.
ADOBE ILUSTRATOR –  vieš aký je rozdiel medzi bitmapou a vektorom. Zvládaš tracovanie obrázkov, krivkovanie, máš dobré oko pre zarovnávanie objektov a vyvažovanie plochy. Zvládneš jednoduché ikony a symboly.

AKÉ VLASTNOSTI BY SI MAL MAŤ
SPOĽAHLIVOSŤ – si kreatívec, ale uvedomuješ si, že ak niekto čaká na tvoje výstupy, je potrebné urobiť všetko preto, aby si ich dodal/a kvalitne a načas. Veci plánuješ a na čom sa dohodneš, to platí.
PRECÍZNOSŤ – milimetre pre teba hrajú rolu a pokiaľ nie je všetko dôkladne zarovnané, súbory správne pomenované, nedokážeš prácu ukončiť.
TRPEZLIVOSŤ – dobré veci sa rodia pomaly a postupne. Vieš si každý projekt odsedieť. Vážiš si názor druhých a aj keď sa nepočúva vždy ľahko, správny argument dokážeš prijať.
CHUŤ ZDOKONAĽOVAŤ SA – nedáva spávať a rád/rada cibríš veci do posledného detailu. Vážiš si názor druhých a dokážeš ho akceptovať.
SCHOPNOSŤ INŠPIROVAŤ SA – rozumieš tomu, že nič nové z brucha nevymyslíš a preto sa vieš pozrieť na to, ako veci urobili pred tebou iní grafici. Dokážeš sa inšpirovať, ale nevykrádaš, snažíš sa veci posúvať ďalej. Sleduješ najnovšie trendy a cítiš, čo je IN a čo je OUT.

Benefits

ČO POVAŽUJEME ZA NAŠE PLUS:

  • Sme malé štúdio orientované na kvalitu a chceme, aby to tak aj ostalo.
  • Sme ľudskí a otvorení. Vychádzame svojim zamestnancom v ústrety a dokážemie im pomôcť na pracovnej, aj osobnej úrovni. Nemáme pevne stanovené štandardy a ku každému pristupujeme flexibilne v závislosti od jeho potrieb.
  • V poslednej dobe sú už kreatívni všetci a všetko, takže my nemôžeme zaostávať. Sme teda kreatívci, ktorí sa snažia vytvárať kreatívne situácie aj kreatívne zákazky.
  • Budeš člen/-ka tímu a budeš informovaný/-á o celom dianí.
  • V malom kolektíve je tvoj prínos poznateľný a môžeš ovplyvňovať dianie vo firme. Počúvame každý názor.

KTO SME: Kreatívne štúdio spájajúce najnovšie trendy z dizajnu a umenia s vedomosťami z marketingu a technológií.

Veríme, že umenie by malo vychádzať z poznania a poznanie by malo byť obohatené umením. Dizajn musí byť funkčný, ale žijeme príliš krátko na to, aby nebol pekný.

Sme kolektív ľudí, ktorý tvorí komplexné vizuálne riešenia pre malé a stredné firmy. Zameriavame sa na grafický full servis značiek od tvorby samotnej identity, webstránok, až po tlačové a obalové materiály. Naša práca aktuálne začína presahovať hranice Slovenska. Náš stabilný tím je tvorený piatimi ľuďmi, zároveň spolupracujeme externe s viacerými umelcami, ilustrátormi a programátormi podľa charakteru zvereného projektu.

KTO URČITE NIE SME:

  • Rýchlokvasená, super, cool agentúra, ktorá robí všetko.
  • Startup
  • Zašiváreň
  • Sociálna sekta
  • Sociálna istota

Viac informácií o nás nájdeš na našej FB stránke: www.facebook.com/TrubenStudio

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

Sme otvorení možnosti mať ťa tu celý mesiac, ale aj spolupráci na kratší čas. Podmienkou je spolupráca na živnosť.

Do 24. mája čakáme na tvoj životopis a portfólio. Zároveň uveď, prosím, o aký spôsob spolupráce by si mal/-a záujem. Ak máš doplňujúce otázky, neváhaj sa spýtať, radi pochybnosti zodpovieme. Po tomto termíne sa stretneme s vybranými uchádzačmi.

Poslat portfólio

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Hľadá sa Graphic Designer – daren & curtis

Máme tím špičkových grafikov, ku ktorým hľadáme nového parťáka. V prípade, že už máš s grafikou a dizajnom skúsenosti a chceš sa…