Hľadáme senior dizajnéra – Slido

Sme úspešný slovenský startup, ktorý sa presadil v zahraničí. Teraz potrebujeme teba, aby si nám pomohol vybudovať ešte lepší svetový produkt. Hľadáme preto senior dizajnéra/ku, ktorý bude mať možnosť ovplyvniť dizajn a UX našich produktov.

Čo ťa u nás čaká?

Budeš pracovať hlavne na našich webových stránkach — pridávať a rozvíjať content našich stránok. V súčastnosti riešime aj UI koncept nášho adminu a web-appky, do ktorých sa vieš tiež zapojiť. Sekundárne to je práca na vizuálnej identite Slido, pomôžeš nám zadefinovať prezentáciu našej firmy na verejnosti.

Stávame sa svetovou firmou, a preto potrebujeme aj náš dizajn posunúť na vyššiu úroveň. Súčasťou pozície je teda aj dizajn offline produktov, napríklad printov, marketing collateralu, prezentačného stánku atď. Budeme spolu robiť komunikáciu, ktorá bude vo svete poznateľná.

Dizajn, ktorý budeme spolu robiť, budeme veľa testovať a postupne iterovať. Budeš súčasťou growth tímu, takže data nás budú učiť robiť veci efektívnejšie. Chceme, aby si sa nebál experimentov a failov.

Asi nejlepší obraz o tom, ako pracujeme a uvažujeme získaš z tohto článku.

Koho hľadáme?

Chceš na sebe pracovať, si svedomitý a maš rád detaily. Ideálne si doťahovač, ktorý dbá na poriadok. Mal by ťa zaujímať nielen samotný grafický dizajn online aplikácií, ale aj chuť podieľať sa na ich vývoji od úplného začiatku.

Prečo sa pridať k nám?

  • Máš možnosť sa učiť spolu s nami, ako sa buduje svetová firma.
  • Máš možnosť robiť na inováciach, ktoré majú reálny dopad a používajú ich ľudia na celom svete.
  • Máš možnosť navštíviť svetové konferencie a eventy.
  • Budujeme zo Slovenska svetovú firmu, ktorej záleží na veciach okolo nás. Máme radi Open culture.
  • Milujeme šport (biking, running, hiking…) a môžeš sa pridať k nášmu tímu s názvom Tumabolí.
  • Občerstvenie v práci. Hlavne banány :)

O nás

Slido je webová aplikácia pre interakciu na konferenciách a eventoch. Slido umožňuje organizátorom zdieľať prezentácie s publikom real-time, získavať otázky od účastníkov alebo zbierať feedback vďaka anketám.

Od roku 2012 sme pomohli viac ako 25.000 eventom vo viac ako 120 krajinách sveta. Slido používajú firmy ako Airbnb, Netflix, Uber či Adobe. Momentálne nás je v tíme 60 ľudí, a z toho na Slovensku 38%.

Za naše inovácie sme dostali už viac ako 10 medzinárodných cien.

Kancelárie máme v Clusterhause v Polus Tower 1, s výborným výhľadom na Kuchajdu. V Clusterhause máme chill out room, kuchynku, priestor na movie night, knižnicu a hlavne super ľudí.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám email (slidolife@slido.com), napíš niečo o sebe a nezabudni priložiť svoje portfólio. Nástup je možný ihneď.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť