Time Magazine prvýkrát mení logo na titulke

Svetoznámy časopis vymenil svoje ikonické TIME. Prečo?

Dôvod môže byť zrejmý už pri pohľade na nový “názov” magazínu. VOTE je jasným odkazom a zároveň má motivovať ľudí, aby rozhodli o ďalšom smerovaní prostredníctvom vyjadrenia svojho hlasu v nadchádzajúcich prezidentských voľbách v USA.

Obálku vytvoril street artist Shepard Fairey, ktorý s magazínom spolupracoval už v minulosti – možno vám nový cover pripomína jeho staršiu prácu. V roku 2008 vytvoril ikonický vizuál spojený s kampaňou Baracka Obamu.

Práve voľby vidí magazín ako možnosť zmeniť smerovanie, ktorá sa naskytne možno raz za generáciu. Prezidentské voľby v USA totiž vnímajú ako jednu z kľúčových udalostí, ktoré môžu výrazne ovplyvniť aj ďalší vývoj vo svete.

Na obálke najnovšieho čísla tak vidno ženu so zahalenou tvárou. Šatka obsahuje v rámci dekoratívneho motívu aj odkaz na voľby cez urnu. Odkaz je teda jasný.

zdroj: TIME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Bokeh Effect pre Photoshop za 5 dolárov!

Dnes pre vás máme zaujímavý tip na Photoshop efekt, s ktorým pridáte vašim fotkám profesionálny vzhľad s pôsobivým rozostrením.
pokračovanie článku

Profi mockupy oblečenia za 34 dolárov!

Na portáli Creative Market môžete aktuálne nájsť aj túto rozsiahlu kolekciu. Skvele sa hodín na prezentáciu dizajnov z oblasti…
pokračovanie článku

Pozvánka – Radoslav Kolek: ONI

26. – 27. január 2018 Nová Cvernovka, Račianska 78, Bratislava Debutová výstava výtvarníka Radoslava Koleka z názvom “ONI” je výpravou…