Fotoreport: iPad Pro kreatívne a produktívne

V utorok 10. mája sa v priestoroch Austria Trend Hotel uskutočnil zaujímavý event organizovaný iStores Apple Premium Reseller. Návštevníci mohli bližšie spoznať nový iPad Pro ako aj jeho využitie v praxi.

Program podujatia pozostával zo štvorice prednášok na rôzne témy. Podujatie otvoril Petr Mára témou “Apple v biznise”, ktorá sa zameriavala na spôsob, akým spoločnosť Apple nad produktami premýšľa, na ich prínos pre používateľa ako aj na možnosti iOS v tejto oblasti.

IMG_9291 IMG_9297

IMG_9299

Petr Mára: Apple v biznise

Nasledoval moment, na ktorý asi čakala väčšina návštevníkov. Predstavenie samotného iPad Pro. Jeho kľúčové prvky a funkcie ako aj doplnkové vybavenie (Apple Pencil, Smart Keyboard či množstvo aplikácií) predstavil opäť Petr Mára. Hovoril aj o možnostiach využitia aplikácií pri práci či tvorbe kreatívnych výstupov. Nechýbali ani praktické ukážky fungovania nového zariadenia.

IMG_9272 IMG_9278IMG_9267

IMG_9313

Po prestávke event pokračoval prednáškou Tomáša Metličku na tému “iPad Pro s kreatívnymi nástrojmi Adobe”. Reč bola o novinkách z dielne Adobe, ich možnostiach využitia a pracovné postupy s mobilnými zariadeniami či aplikáciami, špecifikách iPad Pro.

IMG_9303IMG_9304IMG_9302-(1)

Tomáš Metlička: iPad Pro s kreatívnymi nástrojmi Adobe

Poslednou prednáškou sprevádzal Martin Bajaník, autor značiek Shtoor home made café či Foxford, ktorý má za sebou prácu na značkách Mondieu či Republika východu. Venoval sa praktickým skúsenostiam s iPad Pro.

IMG_9319 IMG_9320 IMG_9321

Martin Bajaník: Praktické skúsenosti s používaním iPad Pro

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

1000+ textur zdarma

Pravděpodobně máte osobní archiv grafik a písem, které jste někde stáhli zdarma. Aby vaše projekty byly ještě kvalitnější, našli…
pokračovanie článku

Kaleidoskopické umenie od Douglasa Hoekzema

Miamský umelec Douglas Hoekzema, tiež známy ako Hoxxoh vytvoril neuveriteľné a úžasne vyzerajúce nástenné maľby. Vrstvil na seba rôzne…
pokračovanie článku

Marsala – PANTONE farba 2015

PANTONE predstavilo novú farbu pre nadchádzajúci rok 2015. Je ňou PANTONE 18-1438. Alebo aj Marsala.
pokračovanie článku

Nová verze TypoSkriptu (1.2.7)

V TypoSkriptu 1.2.0 a novějších bylo objeveno několik závažných chyb v opravě zkratek, které vzikly při optimalizaci kódu.
pokračovanie článku

Typotipy 1: Sans serify

Písma sú jedným zo základných materiálov pre väčšinu grafického dizajnu. V súčasnosti existuje obrovské množstvo rôznych fontov. Asi pre každú…