Fotoreport: iPad Pro kreatívne a produktívne

V utorok 10. mája sa v priestoroch Austria Trend Hotel uskutočnil zaujímavý event organizovaný iStores Apple Premium Reseller. Návštevníci mohli bližšie spoznať nový iPad Pro ako aj jeho využitie v praxi.

Program podujatia pozostával zo štvorice prednášok na rôzne témy. Podujatie otvoril Petr Mára témou “Apple v biznise”, ktorá sa zameriavala na spôsob, akým spoločnosť Apple nad produktami premýšľa, na ich prínos pre používateľa ako aj na možnosti iOS v tejto oblasti.

IMG_9291 IMG_9297

IMG_9299

Petr Mára: Apple v biznise

Nasledoval moment, na ktorý asi čakala väčšina návštevníkov. Predstavenie samotného iPad Pro. Jeho kľúčové prvky a funkcie ako aj doplnkové vybavenie (Apple Pencil, Smart Keyboard či množstvo aplikácií) predstavil opäť Petr Mára. Hovoril aj o možnostiach využitia aplikácií pri práci či tvorbe kreatívnych výstupov. Nechýbali ani praktické ukážky fungovania nového zariadenia.

IMG_9272 IMG_9278IMG_9267

IMG_9313

Po prestávke event pokračoval prednáškou Tomáša Metličku na tému “iPad Pro s kreatívnymi nástrojmi Adobe. Reč bola o novinkách z dielne Adobe, ich možnostiach využitia a pracovné postupy s mobilnými zariadeniami či aplikáciami, špecifikách iPad Pro.

IMG_9303IMG_9304IMG_9302-(1)

Tomáš Metlička: iPad Pro s kreatívnymi nástrojmi Adobe

Poslednou prednáškou sprevádzal Martin Bajaník, autor značiek Shtoor home made café či Foxford, ktorý má za sebou prácu na značkách Mondieu či Republika východu. Venoval sa praktickým skúsenostiam s iPad Pro.

IMG_9319 IMG_9320 IMG_9321

Martin Bajaník: Praktické skúsenosti s používaním iPad Pro

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Ben Nathan

Zveme vás na závě­reč­nou před­nášku v rámci cyklu de.sign, která se usku­teční 18. lis­to­padu v Praze od 19.00 v Goethe Insti­tutu a 19. lis­to­padu od…
pokračovanie článku

Svet očami typografie

Nosíte okuliare, alebo máte pocit, že ich budete v budúcnosti potrebovať? Možno pre vás máme štýlové riešenie. Japonská firma…