Ach tie obaly: A.H. Hirsch Reserve Bourbon

Nový dizajn pod hlavičkou Stranger & Stranger sa inšpiruje hľadaním cesty a objavmi.

Fľaše s emblémom A.H. Hirsch Reserve Bourbon predstavujú vyhľadávaný artikel medzi zberateľmi. Značka nastavila kvalitu americkej whiskey a pravidelne prináša tie najvyberanejšie novinky zo sveta tohto nápoja.

Najnovšia z nich nesie meno Horizon. Prémiový obsah fľaša prezentuje aj navonok vďaka dizajnu Stranger & Stranger a konkrétnym detailom ako ražba fóliou so slepotlačou či letterpress. Zelená etiketa v tyrkysovej tonalite na fľaši s karamelovo sfarbeným nápojom pekne vyniká.

Sextant ako nástroj užitočný pri objavovaniach nových ciest a krajín sa nachádza ako ústredný prvok na etikete sádzanej na papieri so štruktúrou ale aj priamo na skle zboku fľaše. Táto “navigácia”, ktorá mala premiéru v prvej polovici 18. storočia, obsahuje aj dômyselne zakomponovaný názov značky.

zdroj: Stranger & Stranger

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tutorial – Ako odstrániť tetovanie v PS

Niekedy sa vyskytnú situácie, kedy je potrebné tetovanie zamaskovať, aj keby bolo akokoľvek pekné. Užitočný videonávod vám poradí,…
pokračovanie článku

Adrian Macho – tvorca značky Seaside Spirit

Na chvíľu sa prenesieme do príjemného teplého prímorského prostredia, ktoré nám vo svojich zábavných ilustráciách sprostredkuje slovenský grafik…