illustrazione twill venice 580x304 - Favini uvádza na trh nový Twill – papierový mailing 

Favini uvádza na trh nový Twill – papierový mailing 

Favini, jeden zo svetových lídrov vo výrobe inovatívnych grafických špecialít z prírodných surovín (celulózy, rias, ovocia a orechov, atď.) predstavuje nový mailing TWILL.

Vyznačujúci sa klasickým lineárnym dizajnom. Papier Twill od Favini je ideálnym partnerom pre sofistikovanú a elegantnú komunikáciu. Jemná štruktúra ponúka taktilný zážitok na oboch stranách papiera a poskytuje výborné zázemie pre kreatívne riešenie.

Favini si vybral pre svoj nový mailing zručné ruky svetovo presláveného ilustrátora Martina Haakeho, ktorý mení “nedokonalosť” na jeho hlavnú, silnú stránku. “Ja som hlavne dojatý vecami, ktoré sú nedokonalé a rád vytváram obrazy, ktoré sú takisto nedokonalé. Ak sú niektoré z mojich ilustrácií príliš perfektné, musím ich nakresliť znova “, povedal umelec. Twill je perfektná lineárna štruktúra, dobre kontrastuje s úmyselne “nedokonalým” štýlom Martina, ktorý obnovil Benátky v retro a poetickom štýle.

Zabalený v Twill mailingu, je darčekom pre dizajnérov a partnerov Favini, originálny mini plagát s vintage nádychom. Dokonca aj obal je kúskom, ktorý si môžete nechať a použiť ako inšpiráciu: modrý tón Twill Indigo vytvára ideálne zázemie pre textúry tlačené lito, Pantone 877 aj pre oranžové hodvábne tienené oblasti.

Twill prichádza so škálou 12tich farieb a v 8mych rôznych plošných hmotnostiach (100-400 g/m²), ideálny pre väčšinu tlačových techník, konverziu a dokončovacie techniky. Sortiment je k dispozícii aj ako HP Indigo Certified.

Twill je súčasťou série papierov pre dizajnérov v spoločnosti Europapier.

Snímka obrazovky 2015-08-14 o 9.48.30Snímka obrazovky 2015-08-14 o 9.48.39Snímka obrazovky 2015-08-14 o 9.48.59Snímka obrazovky 2015-08-14 o 9.48.47

 

O Favini
Favini je svetovým lídrom v oblasti navrhovania a výroby textúr a dokončovacích riešení pre eko-kože pre módu, luxus, dizajn, IT a technické športové oblečenie. Favini je tiež popredným svetovým výrobcom grafických špecialít – na báze prírodných vlákien, ako je celulóza, riasy, ovocie, atď. – pre luxusné balenia a balenia pre módny priemysel. Pracuje tiež pre spracovateľské odvetvie, priemysel produktov, ktoré zahŕňa činnosti súvisiace s tvorbou a výrobou papierov pre školy, úrady a sektor pre voľný čas, pre high-end trh.

  • Pozretí6775

Ďalšie diely seriálu

pridaj komentár