Apple + PANTONE = ?

Máte iPhone a zároveň radi listujete PANTONE vzorkovníky? Máme pre vás jeden tip.

PANTONE Universe Cover je zaujímavo vyzerajúca séria obalov na iPhone z dielne Case Scenario. Nejde pritom o žiadnu imitáciu populárnych vzorkovníkov. Obaly sú oficiálne schválené značkou PANTONE so zárukou, že farba na obale je totožná s klasickou vzorkou.

pantone-universe-anthracite-cover-bumper-iphone-6-plus.jpg pantone-universe-atlantis-cover-bumper-iphone-6-plus.jpg pantone-universe-calypso-coral-cover-iphone-6-plus.jpg pantone-universe-cyan-blue-cover-iphone-6.jpg pantone-universe-iphone-5c-case pantone-universe-lime-green-cover-iphone-6.jpg pantone-universe-metallic-gold-gloss-cover-bumper-iphone-6.jpg pantone-universe-racing-red-cover-bumper-iphone-6-plus.jpg

Ako materiál bol použitý pogumovaný plast s lesklou zadnou časťou, na ktorej je zachytený odtieň PANTONE. Kryty sú dostupné v základných PANTONE farbách, vrátane Metallic Gold, Silver Sheen, Racing Red či Anthracite. Aktuálne nájdete v e-shope tie, ktoré sadnú na iPhone 4/4S, 5/5S a 5C, 6 a 6plus. Nechýbajú ani kryty pre iPad či obaly pre Macbook. Kompletná ponuka série PANTONE Universe TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Stiahnite si elegantné písmo Redmark s 50% zľavou

Pätkový font je inšpirovaný typografiou z osemdesiatych rokov. Ponúka pestré možnosti prispôsobenia pomocou ligatúr, ktoré ešte viac podčiarkujú elegantný charakter písma.
pokračovanie článku

Font dňa – 2030

zľava 70% do 11. marca
pokračovanie článku

Font dňa – Korpo Serif

Dizajnér: Mateusz Machalski Vydavateľ: Borutta Dátum vytvorenia: 2013
pokračovanie článku

MockUp plátenej tašky zadarmo

Graphic Burger aktuálne ponúka MockUp plátenej tašky pre Photoshop. PSD súbor so smart objects má rozlíšenie 2600 x…