Apple + PANTONE = ?

Máte iPhone a zároveň radi listujete PANTONE vzorkovníky? Máme pre vás jeden tip.

PANTONE Universe Cover je zaujímavo vyzerajúca séria obalov na iPhone z dielne Case Scenario. Nejde pritom o žiadnu imitáciu populárnych vzorkovníkov. Obaly sú oficiálne schválené značkou PANTONE so zárukou, že farba na obale je totožná s klasickou vzorkou.

pantone-universe-anthracite-cover-bumper-iphone-6-plus.jpg pantone-universe-atlantis-cover-bumper-iphone-6-plus.jpg pantone-universe-calypso-coral-cover-iphone-6-plus.jpg pantone-universe-cyan-blue-cover-iphone-6.jpg pantone-universe-iphone-5c-case pantone-universe-lime-green-cover-iphone-6.jpg pantone-universe-metallic-gold-gloss-cover-bumper-iphone-6.jpg pantone-universe-racing-red-cover-bumper-iphone-6-plus.jpg

Ako materiál bol použitý pogumovaný plast s lesklou zadnou časťou, na ktorej je zachytený odtieň PANTONE. Kryty sú dostupné v základných PANTONE farbách, vrátane Metallic Gold, Silver Sheen, Racing Red či Anthracite. Aktuálne nájdete v e-shope tie, ktoré sadnú na iPhone 4/4S, 5/5S a 5C, 6 a 6plus. Nechýbajú ani kryty pre iPad či obaly pre Macbook. Kompletná ponuka série PANTONE Universe TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť