Ach, tie obaly – Ezbeezy

Ezbeezy je ezistický způsob, jak vymačkat med!

Konvenční plastové vytlačovací lahve jsou velmi tvrdé a nedovolují pořádně vytlačit každou kapku. Většinou to musí dokončit gravitace. Zábavný tvar šestiúhelníku a měkká stlačitelná trubice je nejefektivnější způsob, jaký si lze představit. Tento koncept je navržen z biodegradabilního kukuřičného škrobového plastu, aby se osladila nákupní vina. Značka vysvětluje funkci produktu a balení v názvu – EZ (easy) BEE (honey) ZY (easy peasey). Tvůrce se doteď diví, že takový obal už dávno nevznikl a těší se na spolupráci s investory.
Zdroje: packagingoftheworld, candybrophy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Stratégia značky a dizajn – ako spolu súvisia? – online

Malá lokálna značka nepotrebuje strategicky myslieť. Vizuál značky nesúvisí so stratégiou. Máte pocit, že tieto vyjadrenia sú hlúposti? Máte pravdu. Prečo je stratégia dôležitá na každej úrovni a ako je prepojená s vizuálom značky vám porozprávame spolu s odborníkom na túto oblasť – Jurajom Šlesarom – marketingovým manažérom Martinusu.
pokračovanie článku

RAŇAJKOVÉ online DIZAJN MENU

Milí priatelia a fanúšikovia dizajnových papierov, aj v tomto roku sme pre vás pripravili podujatie RAŇAJKOVÉ DIZAJN MENU, ktorého hlavnou témou bude predstavenie nového vzorkovníka DESIGN PAPERS, v poradí už piateho vydania!
pokračovanie článku

Stiahnite si jesenný Welcome Autumn

Set ideálny pre dizajny pozvánok, oznámaní ale aj ďalších nielen tlačených výstupov s dôrazom na aktuálne ročné obdobie.