Supha: med priamo z plástu

Produkcia medu má v Thajsku veľkú tradíciu a na trhu existuje množstvo značiek. Tento obal však určite medzi nimi vynikne.

Mnoho výrobcov sa snaží prezentovať ako prémiové značky s vysokokvalitnými produktmi. Často to však nie je pravda. To však neplatí o Supha Bee Farm, ktorá produkuje 100% med z vlastných fariem. Plne prírodný pôvod produktu sa odráža aj v podobe obalového dizajnu. Ten je zaujímavý už na prvý pohľad, no oplatí sa preskúmať aj detaily.

Ako materiály boli použité drevo či papier, z ktorého je vytvorená maketa plástu, ukotvená v drevenom ráme. V “pláste” vložená fľaša s medom tak reflektuje skutočnosť, že ide o produkt, ktorý pochádza prakticky priamo z úľa.

Obal od Prompt Design týmto jednoduchým no zároveň efektným spôsobom bez zbytočných prvkov navyše či materiálových vrstiev vytvára pôsobivý zážitok. Logo značky, monogram SB, je nakreslené tak, aby pripomínalo štylizovanú včelu.

zdroj: The Dieline

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Na Slovensko mieria okamžité platby – už o pár dní

Už len pár dní a Slovensko sa dočká ďalšej digitálnej bankovej novinky – okamžitých platieb. Kým dnes trvajú medzibankové prevody minimálne deň, od 1. februára to budú sekundy.