Loupedeck – nová éra foto postprodukcie?

Upravovanie fotografií môže byť celkom prácny a zdĺhavý proces. Čo by ste povedali na zariadenie, ktoré by postprodukčné práce urýchlilo a zjednodušilo? Jedno také si možno už čoskoro bude možné zadovážiť.

Za jeho vývojom stojí Mikko Kesti, ktorý so svojím tímom vytvoril ovládací panel, ktorý dokonale mení spôsob, akým sme upravovali fotky doteraz. Aspoň, čo sa ovládacích prvkov týka.

2-adobe-lightroom-loupedeck-console-productdesign 4-adobe-lightroom-loupedeck-console-productdesign 3-adobe-lightroom-loupedeck-console-productdesign

Navrhnutá konzola disponuje intuitívnymi funkciami, s ktorými je práca v Adobe Lightroom viac zábavou a menej prácou. Zariadenie je plne kompatibilné s Apple aj PC platformou. Stačí zapojiť a vrhnúť sa do upravovania. Všetky ovládače sú jasne označené s vysvetľujucími popismi, aby bolo jasné na čo slúžia.

Pozrite sa ako to funguje v praxi:

https://www.youtube.com/watch?v=zgdLcgcHDIY

Aktuálne je projekt vo fáze zbierania finančnej podpory na portáli Indiegogo. Prvé balíčky so zariadením môžu podporovatelia očakávať v lete budúceho roku.

 

zdroj: designtaxi.com, indiegogo.com

 

1 comment
  1. Osobně používám jiný MIDI ovladač a musím říci, že co se týká zpracování fotek, tak je to opravdu krok vpřed! Toto až na cenu vypadá velmi parádně.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť