9 chyb v produktivitě, které děláme během prvních 10 minut našeho pracovního dne

S novým rokem většina lidí přichází s čerstvými plány a předsevzetími. Zvýšená produktivita, to je právě to, co obvykle stojí na začátku seznamu. Každé ráno je tedy velmi důležité pro nastavení rytmu celého dne. Ve skutečnosti jde o prvních 10 minut, které jsou pro celodenní produktivitu ty zlomové. Nedělejte si starosti, experti vytvořili přehlednou infografiku, která otřese ranní rutinou a zvýší produktivitu.

Tato infografika je plná informací zaměřujících se na plánování, vyčištění hlavy a zahájení jakékoliv práce. Ale je toho víc a nebude to lehké.

Zdroj: creativebloq

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Kde sú emócie, tam nie je žiadna diskusia. Spoznajte umenie argumentácie v online prednáške.

Lepší argument v hrsti ako dojmy na streche! Ako vyzerá umenie argumentácie a ako sa vyhnúť chybám v debate prezradí v stredu 2. februára v online prednáške odborník v tejto oblasti. Martin Schmidt priblíži svet kritického myslenia a ukáže, ako správne argumentovať. Návštevníci si budú môcť osvojiť mechanizmus vyjednávania, presvedčovania a zdôvodňovania, ktoré vynikajú logickou správnosťou, relevantnosťou a inšpiratívnosťou. 
pokračovanie článku

Ďalšia grafická karta pre Mac Pro

Prednedávnom sme informovali o novej grafickej karte Sapphire HD 7950 3GB GDDR5 a už tu máme ďalšiu možnosť pre užívateľov Mac Pro.