Ach tie obaly: Earth’s Best

Dizajn týchto hygienických vreckoviek je postavený na hravej ilustrácii.

Tá pracuje s priestorom obalu, čo vytvára vtipné situácie, kedy zvieratká interagujú s otvorom na vyťahovanie vreckoviek. Redizajn obalov prichádza s vítaným osviežením v segmente, ktorý je plný konkurencie či startupov.

Spolu s novým dizajnom ide ruka v ruke nový produkt – detské vreckovky bez použitia chemikálií a s dôraznom na prírodné materiály. Vzhľad obalov svojou farebnosťou a grafickými prvkami cieli na mladých rodičov.

Každý typ produktu má svojho “maskota” v podobe zvieraťa – opica visiaca na bambuse je napríklad odkazom na vreckovky z bambusových vlákien a podobne. Názvy na obaloch dostali custom typografiu, ktorá podčiarkuje celkovú hravosť.

Dizajn obalov vytvorilo štúdio Caparo z Atén.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Fotoreport: iPad Pro kreatívne a produktívne

V utorok 10. mája sa v priestoroch Austria Trend Hotel uskutočnil zaujímavý event organizovaný iStores Apple Premium Reseller. Návštevníci mohli bližšie…
pokračovanie článku

Štúdio ponúka svoje logá zadarmo!

Ak navrhujete logá či vizuálne identity, určite ste to už zažili. Návrhy pripravené, všetko vyzerá super. Až do…
pokračovanie článku

Automatizovaná tlač z PDF – BatchOutput PDF

BatchOutput PDF je plugin od Zevrix Sollutions, ktorý automatizuje tlač súborov z vybraných hot folders. Ako to vlastne funguje? Čítajte ďalej.
pokračovanie článku

Intenzívny workshop kaligrafie – Brush pen IV.

Intenzívny workshop kaligrafie – Brush pen je zameraný na kaligrafiu písanú kaligrafickou štetcovou fixkou (brush pen). 29. septembra 2018,…
pokračovanie článku

Mockup brožúry zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na kvalitný mockup brožúry, prostredníctvom ktorého môžete prezentovať svoje návrhy printov. Sťahujte bezplatne.