Zbierka najkrajších sliepok a kohútov, ktoré vám vyrazia dych!

Fotografický projekt s názvom CHICken vznikol nevinne. Fotografovaním vtákov na výstave. Fotografi Moreno Monti a Matteo Tranchellini však tento projekt posunuli na iný level. Z fotografií vytvorili knihu s viac ako 200 zábermi, na ktorých nájdete 100 druhov výstavných vtákov, ktoré patria medzi najkrajšie na planéte. Možno tomu neuveríte, ale jediné, čo títo chalani použili, bolo jednoduché nastavenie svetla.

Kurence aj kohúti sa zaslúžili o titul top modelov, keďže pózovali s prirodzeným talentom. Niektoré z nich dokonca nájdete aj na Instagrame

Matteo bol od detstva fascinovaný krásou vtákov. V roku 2013 si chcel do svojho štúdia v Miláne zaobstarať Concicinu, a tak sa vďaka priateľovi Giorgiovi ocitol na výstave vtákov. Tu si jeho srdce získala Concina Jessica a vytvoril aj zopár záberov.

Priateľ a pracovný partner, fotograf Moreno sa k jeho vášni pripojil. Začali fotografovať stovky kurčiat a kohútov. Nakoniec mali dostatok materiálu na publikovanie knihy a tvorbu posterov.

Pozrite sa aké sú krásne! A dokonca o tom aj vedia.

Zdroj: kickstarter.com

Pridaj komentár


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Adobe ponúka svoje apky s 20% zľavou!

Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects aj viacero iných môžete teraz získať o niečo výhodnejšie.
pokračovanie článku

Photoshop pre iPad je tu

Adobe dnes vydalo očakávanú verziu svojho vlajkového programu v podobe aplikácie pre iPad. Stalo sa tak rok po oznámení Phtoshopu…