Zbierka najkrajších sliepok a kohútov, ktoré vám vyrazia dych!

Fotografický projekt s názvom CHICken vznikol nevinne. Fotografovaním vtákov na výstave. Fotografi Moreno Monti a Matteo Tranchellini však tento projekt posunuli na iný level. Z fotografií vytvorili knihu s viac ako 200 zábermi, na ktorých nájdete 100 druhov výstavných vtákov, ktoré patria medzi najkrajšie na planéte. Možno tomu neuveríte, ale jediné, čo títo chalani použili, bolo jednoduché nastavenie svetla.

Kurence aj kohúti sa zaslúžili o titul top modelov, keďže pózovali s prirodzeným talentom. Niektoré z nich dokonca nájdete aj na Instagrame

Matteo bol od detstva fascinovaný krásou vtákov. V roku 2013 si chcel do svojho štúdia v Miláne zaobstarať Concicinu, a tak sa vďaka priateľovi Giorgiovi ocitol na výstave vtákov. Tu si jeho srdce získala Concina Jessica a vytvoril aj zopár záberov.

Priateľ a pracovný partner, fotograf Moreno sa k jeho vášni pripojil. Začali fotografovať stovky kurčiat a kohútov. Nakoniec mali dostatok materiálu na publikovanie knihy a tvorbu posterov.

Pozrite sa aké sú krásne! A dokonca o tom aj vedia.

Zdroj: kickstarter.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Adobe CC na 2 mesiace zadarmo!

Súčasná situácia nie je pre mnohých jednoduchá a tak aj softvérový gigant pristúpil k ústretovému gestu voči študentom, ktorých výučba je pre koronavírus prerušená. Zdá sa však, že filantropia sa značke celkom zapáčila. Aktuálne si môžu bezplatné dvojmesačné predplatné aj ostatní.