InDesign pluginy 2. časť: Konvertovanie súborov

InDesign je v súčasnosti štandardom, ktorý ponúka široké možnosti a výkonné nástroje pre tvorbu komplexných layoutov. Niekedy sú však jeho funkcie komplikovanejšie, než by bolo treba, alebo chýbajú možnosti pre špecifické úkony. Vtedy môžu prísť vhod pluginy.

Pokračovanie nášho seriálu o InDesign pluginoch sme orientovali na rozšírenia, ktoré vám pomôžu pri konverzii súborov.

Konverzia InDesign dokumentu do HTML5

In5 od Ajar Productions robí presne toto. S jedným zásadným benefitom – nepotrebujete vďaka nemu vedieť programovať. Výsledný výstup bude kompatibilný so smartfónom, tabletom aj počítačom. Plugin za 279 dolárov nájdete TU.

InDesign do Markdown

Plugin za 249 dolárov ponúka jednoduchý spôsob prevodu zdrojového dokumentu do formátu Markdown. Nájdete ho TU.

Konverzia PDF do INDD

Rozšírenie, s ktorého pomocou si poradíte aj s opačným prípadom – totiž, ak potrebujete PDF súbory previesť do formátu InDesign.  Jedným kliknutím. Plugin si môžete stiahnuť za 199 dolárov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

InDesign tutorial 24: Personalizace dat

InDesign je výkonný nástroj, ktorý ponúka veľa možností pre zalamovanie a sadzbu dokumentov. Niekedy sa však môže zísť aj…
pokračovanie článku

Rozprávanie o letterpresse a dizajne – online event Dve Lamy

Letterpress (kníhtlač) je najstaršia tlačiarenská technika, ktorá pôvodom pochádza z Číny a v Európe ju preslávil známy Johannes Gutenberg, ktorého poznáme zo školských učebníc. V čom je táto tlač jedinečná a prečo sa k nej aj v 21.storočí s nadšením vraciame?
pokračovanie článku

Stiahnite si jesenný Welcome Autumn

Set ideálny pre dizajny pozvánok, oznámaní ale aj ďalších nielen tlačených výstupov s dôrazom na aktuálne ročné obdobie.