Záhradnícke potreby Haws osviežili identitu pre novú generáciu

Výrobca krhiel s dlhoročnou tradíciou a remeselnou výrobou spája to, čo sa pokúša dosiahnuť mnoho produktov. Nadčasovosť, kvalitu a užitočnosť.

Značka a jej sortiment je priamym opakom tech firiem, ktoré neustále hľadajú spôsoby ako inovovať. Možno preto, že v Haws dosiahli stupeň dizajnu, ktorý je prakticky dokonalý, napriek tomu, že stále vychádza z patentu z roku 1886. Odvtedy si získal veľkú obľubu nielen u ostrieľaných záhradkárov.

Sami remeselníci boli prekvapení zistením, že ich výrobky sú vyhľadávané medzi hipstermi a často viac-či-menej využívané aj v praxi zdobia ich interiéry. Objav novej skupiny zákazníkov sa podaril v rámci prípravnej fázy redizajnu, ktorý pre Haws realizovalo londýnske štúdio Together Design. Jeho cieľom bolo osviežiť komunikáciu značky, ktorá bola nemenná niekoľko desaťročí. Dizajnéri chceli upriamiť pozornosť na produkt a jeho kvality a priemyselný dizajn s využitím sociálnych sietí.

Aktualizovaná vizuálna komunikácia birminghamskej značky chce osloviť novú generáciu záhradníkov a zdôrazniť funkciu, ktorá je východiskom pre atraktívnu formu produktu.

Nový branding prezentuje Haws cez ilustrácie ikonických tvarov či samotnej ergonómie, ktorá definuje aj balenia produktov. Na pohľad malá zmena priniesla vo výsledku pätinovú úsporu miesta v skladoch.

Komunikácia značky nekončí na obale. Vnútri sa ukrýva lístok z papiera, ktorý obsahuje semiačka. Je na ňom tip Stačí pridať vodu, ktorý  je potlačený prírodným atramentom. Majitelia novej krhly tak môžu hneď začať so záhradníčením.

zdroj: The Dieline

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

QuarkXPress Advantage – Nový způsob upgrade

Díky QuarkXPress Advantage máte přístup nejen k updatům a upgradům QuarkXPress, ale získáte také neomezenou technickou podporu, lepší správu svého…
pokračovanie článku

Kremnica má novú vizuálnu tvár

Mesto nedávno predstavilo novú vizuálnu tvár, ktorá vzišla z verejnej súťaže vyhlásenej ešte vo februári tohto roku.