Yeehaw: Kaktusové mydlo s westernovým obalom

Produkt so špecifickým vzhľadom dopĺňa podobne svojský obal.

Študentský projekt Angeliny KopilevichHSE Art & Design School vznikol inšpirovaný country hudbou. Produkt je vyrobený z kaktusu a na tento fakt odkazuje aj výstupkami. Tie poskytujú pri umývaní pridanú hodnotu – masírujú ruky.

Obal z craftového papiera v hnedej, na ktorej pekne vyniká ružová, obsahuje výrazné typografické logo, doplnkové info a linkovú ilustráciu kaktusu. Názov produktu je sádzaný custom westernovou typografiou, čo ďalej rozvíja tému divokého západu s moderným poňatím.

A prečo sa kaktusové mydlo volá práve Yeehaw? Angelina v popise uvádza, že názov je odkazom na známy pokrik kovbojov, no dobre sedí aj pre situáciu, keď sa vám mydlo pri umývaní vyšmykne z rúk.

zdroj: Packaging of the World

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Výhercom pantonovníka sa stal…

Michal Dzubina. Gratulujeme. Ďakujeme aj firme ArtPan s.r.o., ktorá do súťaže venovala vzorkovník farieb PANTONE FORMULA GUIDE solid coated & solid uncoated.…
pokračovanie článku

Letošní vizuál Českého lva ve znamení třicítky

Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) rozdá 4. března v pražském Rudolfinu výroční ceny Český lev. Vizuální styl letošního ročníku Českého lva pracuje s číslovkou 30 a odráží tak skutečnost, že prestižní filmová a televizní ocenění budou předána již po třicáté. „Základní koncept je vertikální mřížka a kontrast plochy a linie. Samotná číslovka je masivní tvar složený z jednotlivých prvků, podobně jako se ceny Český lev skládají z jednotlivých kategorií a nominací,“ říká grafická designérka Jana Krchová, která na vizuálu Českého lva spolupracovala s kolegou Ondřejem Fučíkem.
pokračovanie článku

Hľadá sa grafický dizajnér!

Malina je grafické štúdio zamerané na branding a vizuálnu identitu. Ak máš chuť pracovať na dizajne pre vydavateľstvo, pražiareň…