Design Cabinet CZ vyhlásil Národní cenu za studentský design 2021

Do aktuálneho ročníka súťaže sa môžu prihlásiť študenti s akýmikoľvek prácami z najširšieho spektra 3D dizajnu, ktorý zahŕňa produktový a industriálny dizajn a úžitkového umenia.

V praxi tak môže ísť napríklad o nábytok pre interiéry a exteriéry, interiérové doplnky, svietidlá, stolovacie prvky, varné nádoby, stroje, prístroje, náradie, zdravotnickú techniku, predmety pre handicapovaných, transportný dizajn, poľnohospodársku techniku, športové potreby, hračky, didaktické potreby, hobby, obaly s dôrazom na konštrukciu, riešenie súkromných i verejných interiérov a ďalšie.

V prípade úžitkového umenia to môžu byť projekty so zameraním na sklo, keramiku, porcelán, textilný a odevný dizajn, obuv, doplnky, šperk a iné.

Podmienkou je, že musí ísť o práce, ktoré vznikli po januári 2018.

Súťaž je medzinárodná a anonýmná, prihlásiť sa môžu študenti univerzít, vysokých škôl, vyšších a stredných odborných škôl a ďalších. Registračný poplatok za prihlásenú prácu je 1000 Kč.

Záujemci sa môžu prihlásiť do 30. júna 2021 na webe studentskydesign.cz vyplnením potrebných údajov. Viac info nájdete aj na designcabinet.cz.

zdroj: Design Cabinet CZ

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

QuarkXPress 2018 1 + 1 zdarma

Při každém zakoupení licence QuarkXPress plné verze či upgrade získáte novou licenci QuarkXPress 2018 zdarma. Platí do 26. 11. 2018
pokračovanie článku

Národní cena za studentský design 2015

Design Cabinet CZ vyhlašuje společně s partnery 25. ročník soutěže o Národní cenu za studentský design 2015.