Výnimočný nápoj si zaslúži výnimočný obal!

Superfly je novinkou na trhu – limitovaný nealkoholický koktail. Za jeho vznik vďačíme ospevovanému Mr. Lyanovi, ktorý sa spojil so značkou anglických nápojov Firefly. V koktaili sa spájajú výnimočné chute ovocia (červené ríbezle, grapefruit, aróniové bobule) a rastlín, ktoré obsahujú zelenú kávu, palinu, angeliku a rôzne ďalšie. Pre tento unikátny mix chutí bol navrhnutý špeciálny dizajn obalu, za ktorý sa podpísala londýnska agentúra B&B. Agentúra sa stará aj o značku Firefly, ktorá je tiež špecifická jej obalmi.

Charakteristické a špecifické črty dizajnu sú pozoruhodné svojou celo telovou ilustráciou rastlín, pričom logo skoro úplne zaniká. Vynikajú pre profesionálnosť, ktorú dosiahli inšpiráciou z časopisov a kníh rastlín. Ilustrátori vytvorili príjemnú rovnováhu medzi autenticitou a súčasným leskom. Obal, respektíve fľaša má skvelú kompozičnú kvalitu, ktorá efektívne využíva jej tvar. Skvele využili kontrast medzi farbami a motívmi a zamerali sa na detaily, ktoré sú niekedy najdôležitejšie.

Pokrytie celej fľaše je neobvyklé a veľmi odvážne, ale skvelo sa odlíšili od konkurencie a produkt určite neostane bez povšimnutia. Dizajn je o to výnimočnejší, že sa ilustrátori museli popasovať s dvomi značkami naraz. Skvele si s tým poradili. Čo poviete?

zdroj: BPO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

1000 farieb v jedinom puzzle

Puzzle môže mať mnoho podôb ale iba jeden princíp. Toto tvrdenie platilo však iba dovtedy, kým Clemens Habicht…
pokračovanie článku

Cestování nákladním vlakem, pohled na svět zdola nebo léčebné účinky interiérových rostlin. To jsou témata knih, které letos vyhrály. Brzy se můžeme těšit na jejich vydání.

Třetí ročník soutěže Book in Progress byl pro porotu opravdu náročný. Do finálového kola postoupily skvělé knihy a každá z nich by si zasloužila podporu. Rozmanitost témat, koncepcí a kvalita zpracování soutěžních knih byly na tak vysoké úrovni, že překvapily i samotné porotce. Nicméně absolutní vítěz mohl být jen jeden.
pokračovanie článku

InDesign tip 6: Automaticke opravy

InDesign je výkonný nástroj, ktorý ponúka veľa možností pre zalamovanie a sadzbu dokumentov. Niekedy sa však môže zísť aj…
pokračovanie článku

Pozrite si zbierku ťahákov. Pre grafikov.

Dizajn blog Hongkiat.com, zozbieral skutočne pestrú hromadu infografík a cheatsheet wallpaperov, ktoré majú byť pomôckou každému, kto sa venuje…