Výnimočný nápoj si zaslúži výnimočný obal!

Superfly je novinkou na trhu – limitovaný nealkoholický koktail. Za jeho vznik vďačíme ospevovanému Mr. Lyanovi, ktorý sa spojil so značkou anglických nápojov Firefly. V koktaili sa spájajú výnimočné chute ovocia (červené ríbezle, grapefruit, aróniové bobule) a rastlín, ktoré obsahujú zelenú kávu, palinu, angeliku a rôzne ďalšie. Pre tento unikátny mix chutí bol navrhnutý špeciálny dizajn obalu, za ktorý sa podpísala londýnska agentúra B&B. Agentúra sa stará aj o značku Firefly, ktorá je tiež špecifická jej obalmi.

Charakteristické a špecifické črty dizajnu sú pozoruhodné svojou celo telovou ilustráciou rastlín, pričom logo skoro úplne zaniká. Vynikajú pre profesionálnosť, ktorú dosiahli inšpiráciou z časopisov a kníh rastlín. Ilustrátori vytvorili príjemnú rovnováhu medzi autenticitou a súčasným leskom. Obal, respektíve fľaša má skvelú kompozičnú kvalitu, ktorá efektívne využíva jej tvar. Skvele využili kontrast medzi farbami a motívmi a zamerali sa na detaily, ktoré sú niekedy najdôležitejšie.

Pokrytie celej fľaše je neobvyklé a veľmi odvážne, ale skvelo sa odlíšili od konkurencie a produkt určite neostane bez povšimnutia. Dizajn je o to výnimočnejší, že sa ilustrátori museli popasovať s dvomi značkami naraz. Skvele si s tým poradili. Čo poviete?

zdroj: BPO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

V jednoduchosti je krása

Instagram nemusí byť iba o filtrami nadopovaných gastro denníkoch. Peechaya Burroughs na svojom Instagrame zverejňuje oku lahodiace kompozície, ktoré…
pokračovanie článku

Konica Minolta ON AIR

Nákup produkčných zariadení a strojov pre industriálnu tlač je náročnou záležitosťou. Pandémia koronavírusu priamy kontakt s odborníkmi, osobnú prezentáciu noviniek či možnosť sa dotknúť vzorových výtlačkov znemožnila. Konica Minolta zareagovala na situáciu pružne a spustila interaktívne prezentácie Konica Minolta ON AIR.