Výnimočný nápoj si zaslúži výnimočný obal!

Superfly je novinkou na trhu – limitovaný nealkoholický koktail. Za jeho vznik vďačíme ospevovanému Mr. Lyanovi, ktorý sa spojil so značkou anglických nápojov Firefly. V koktaili sa spájajú výnimočné chute ovocia (červené ríbezle, grapefruit, aróniové bobule) a rastlín, ktoré obsahujú zelenú kávu, palinu, angeliku a rôzne ďalšie. Pre tento unikátny mix chutí bol navrhnutý špeciálny dizajn obalu, za ktorý sa podpísala londýnska agentúra B&B. Agentúra sa stará aj o značku Firefly, ktorá je tiež špecifická jej obalmi.

Charakteristické a špecifické črty dizajnu sú pozoruhodné svojou celo telovou ilustráciou rastlín, pričom logo skoro úplne zaniká. Vynikajú pre profesionálnosť, ktorú dosiahli inšpiráciou z časopisov a kníh rastlín. Ilustrátori vytvorili príjemnú rovnováhu medzi autenticitou a súčasným leskom. Obal, respektíve fľaša má skvelú kompozičnú kvalitu, ktorá efektívne využíva jej tvar. Skvele využili kontrast medzi farbami a motívmi a zamerali sa na detaily, ktoré sú niekedy najdôležitejšie.

Pokrytie celej fľaše je neobvyklé a veľmi odvážne, ale skvelo sa odlíšili od konkurencie a produkt určite neostane bez povšimnutia. Dizajn je o to výnimočnejší, že sa ilustrátori museli popasovať s dvomi značkami naraz. Skvele si s tým poradili. Čo poviete?

zdroj: BPO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

The Žurnál je zpět. A není sám.

O projektu čtyř diářových nadšenců jsme již psali ve článku TADY. Nedávno představili celou produktovou řadu, kdy k půlročnímu…
pokračovanie článku

16 miliónov farieb jedným perom?

Každý grafik ma nepochybne sadu obľúbených digitálnych nástrojov, ktoré by viac než rád používal aj v reálnom svete, no vo väčšine prípadov…
pokračovanie článku

Kocky sú hodené: obal Alea iacta est

Dizajn fliaš pre olivový olej tohto názvu má na prvý pohľad zaujímavý vzhľad aj jasnú inšpiráciu.