Vyhraj pantonovník PANTONE COLOR BRIDGE® Coated

Spúšťame súťaž o vzorkovník farieb PANTONE. A ako sa zučastniť?

Je to jednoduché. Stačí byť fanúšikom nášho portálu na facebookugoogle+twitter, odoberať náš newsletter, alebo byť registrovaný užívateľ nášho portálu.

Víťaza vyžrebujeme 11. júla 2013 a odmeníme ho vzorkovníkom farieb PANTONE COLOR BRIDGE® Coated. Držíme palce.

facebook | google+ | twitter

 

14 comments
 1. Väčšina ludí ani nevie, či má zamknutý alebo odomknutý profil, a vy uvidíte iba malú časť ľudí, čo vás zdieľa. Je to nevedomé (ale teraz to už viete, takže vedomé) zavádzanie vašich fanúšikov.. Navyše proti pravidlám fb, takže aby ste jedného dňa nezistili, že je vaša fb stránka zrušená..

  1. To či bude správa Public alebo nie sa určuje pri samotnom zdieľaní. Upozornili sme na to čitateľov hneď ako sme prišli na to, že sú ludia čo zdieľaju privátne. Ohľadom pravidiel, suťaž sa nemôže odohrávať na FB, motivovať čitateľa na FB na zdieľanie, snaha je o to aby sa súťaž odohrávala mimo FB a to by s pravidlami nemal byť problem.

   1. A kde sa teda táto súťaž odohráva? Naozaj nechcem byť za rýpača, ale mám skúsenosti s adminovaním aj podobných súťaží a nie je to kosher, ani náhodou. Už nič podobné nerobím.
    Mali by ste si vymyslieť iný spôsob ako zaujať ľudí :)

     1. ano, je to na hranici pravidiel. pre teba trapne nahananie edge ranku, pre niekoho snaha aby projekt prenikol co najviac do komunity.

     1. Rozhodne to nie je “na hranici pravidiel”. Pravidlá sú v tomto jasné, vaša pôvodná súťaž ich porušovala. Nehovorte mi, že to nebolo o Edge Ranku, random zdieľaním do komunity nepreniknete. Spravte si sponzorovaný príspevok, vychádzajú na pár korún. Dobre zacieľte (napríklad na priateľov vašich fanúšikov + ďalšie obmedzenia) a za rovnakú cenu to bude mať väčší efekt.

      Vážim si a oceňujem, že ste pravidlá upravili. Držím palce pri propagácii projektu.

     1. Edge Rank sa neriesil, islo o zdielanie a snaha oslovit priatelov ludi, kedze casto su to ludia z komunity.
      Platena reklama sa pravdaze vyuziva, ale radsej by sa tie peniaze supli do clankov ako na reklamu.

  1. To je tiež cesta, ale tu môže nastať problem s kontaktom, konkrétne s e-mailom. Veľa ľudí sa bojí uviesť kvoli spamu, ale to v našom prípade nehrozí, ale ajtak to môže byť problém.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť