Instant fotoaparát Leica je tu!

Svetoznámy výrobca fotoaparátov prichádza s modelom, ktorý vaše zábery hneď vytlačí. Ten uzrel svetlo sveta vôbec prvýkrát už dávnejšie, v čísle magazínu Leica Fotografie International. Fotoaparát s instantnou produkciou fotiek má vcelku priliehavé meno – Sofort.Window-Teaser_Keyvisual_teaser-1200x470

Nová Leica prichádza v troch farebných prevedeniach – tyrkysovej, oranžovej a bielej. Značka sa zároveň pri produkcii Sofortu spojila s Fujifilmom za účelom vytvorenia špeciálneho filmu. Ten bude dostupný tak vo farebnom ako aj čiernobielom formáte, ktorý využíva Fuji Instax Mini.

window-teaser_farbvariationen_teaser-1200x470

Leica Sofort v sebe zahŕňa aj štvoricu fotografických módov – Selfie, Party, Sport a Macro a používateľom ponúkne aj exkluzívne príslušenstvo v podobe popruhov, obalov či fotoalbumov. Cena fotoaparátu je aktuálne 315 dolárov.

leica-sofort-instant-camera_copy

Produkty Leica môžete kúpiť aj TU.

zdroj: petapixels.com, leicarumors.com, leica-camera.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

5 spôsobov, ako vzbudiť u vašej dcéry záujem o vedu

Medzinárodný deň žien a dievčat vo vede sa na celom svete oslavuje 11. februára. Je to dobrá príležitosť zamyslieť sa nad budúcnosťou vašej dcéry. Čo môžete urobiť, aby kariéra v technike alebo informatike bola pre ňu rovnako prirodzenou voľbou ako štúdium humanitných vied?
pokračovanie článku

Font dňa – Charmante (rodina 41,30$)

zľava 30% do 26. augusta Dizajnér: Juraj Chrastina Vydavateľ: Juraj Chrastina Dátum vytvorenia: 2013 k dispozícii vo všetkých štýloch