Instant fotoaparát Leica je tu!

Svetoznámy výrobca fotoaparátov prichádza s modelom, ktorý vaše zábery hneď vytlačí. Ten uzrel svetlo sveta vôbec prvýkrát už dávnejšie, v čísle magazínu Leica Fotografie International. Fotoaparát s instantnou produkciou fotiek má vcelku priliehavé meno – Sofort.Window-Teaser_Keyvisual_teaser-1200x470

Nová Leica prichádza v troch farebných prevedeniach – tyrkysovej, oranžovej a bielej. Značka sa zároveň pri produkcii Sofortu spojila s Fujifilmom za účelom vytvorenia špeciálneho filmu. Ten bude dostupný tak vo farebnom ako aj čiernobielom formáte, ktorý využíva Fuji Instax Mini.

window-teaser_farbvariationen_teaser-1200x470

Leica Sofort v sebe zahŕňa aj štvoricu fotografických módov – Selfie, Party, Sport a Macro a používateľom ponúkne aj exkluzívne príslušenstvo v podobe popruhov, obalov či fotoalbumov. Cena fotoaparátu je aktuálne 315 dolárov.

leica-sofort-instant-camera_copy

Produkty Leica môžete kúpiť aj TU.

zdroj: petapixels.com, leicarumors.com, leica-camera.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Kdo vyhraje papír a tisk pro svou knihu? Soutěž Book in Progress #3 zná své finalisty a láká na celodenní konferenci s výjimečnými osobnostmi české designérské špičky.

Do třetího ročníku soutěže Book in Progress, ve které je možné vyhrát papír a tisk na svůj projekt v hodnotě 300.000 Kč, se přihlásilo 50 skvělých knižních projektů z České republiky i Slovenska. Odborná porota vybrala deset nejlepších, kteří se utkají o výhru v rámci konference o knihách 29. listopadu od 10 hodin v Centru Architektury a Městského Plánování v Praze. Konferenci můžete sledovat živě na platformách Youtube nebo Facebook.
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Merrále

Název a design pro výrobky farmy Mitsopoulos Farm – Merrale. Důraz byl kladen na jedinečnou kvalitu a chuť. Název vznikl…