Vydarená sebaprezentácia na ploche 9×5 cm

Možno si spomínate na neobyčajné vizitky pre mladú herečku od rakúsko-španielskeho multidisciplinárneho štúdia Pérezramerstorfer. S Martinou a Rodrigom sa stretávame opäť v spojitosti s vizitkami, tentoraz určenými na ich vlastnú propagáciu.

Pérezramerstorfer, čiže manželia Rodrigo a Martina Pérezovci, nás pozývajú k zhliadnutiu celého procesu vzniku vizitky v tlačiarni Edelbacher Druck GesmbH.

Základné farby, elegantná slepotlač, kvalitný grafický papier, vhodný font k logu a atypické rozloženie textu praktické malé tlačoviny predstavujú pre Pérezramerstorfer všetko, čo milujú na svojej práci.

Vizitky boli súčasťou rebrandingu, keď si Pérezovci, okrem iného, tiež vytvorili nové logo a webstránku. Robiť reklamu vlastnej firme zväčša býva tou najväčšou výzvou. Duo chcelo vytvoriť niečo čisté a neutrálne, aby sa vyhlo porovnávaniu s ostatnými projektmi pre klientov. Tiež však rozhodne chcelo zachovať svoj zmysel pre detail, hravosť a zároveň profesionalizmus  vlastnosti ktoré definujú ich prácu už sedem rokov.

Martina a Rodrigo dobre vedia, že premyslený vizuálny štýl zvyšuje dôveryhodnosť u potenciálnych klientov. Premyslenosť spočívala napríklad aj vo využití hlavého prvku ich prvého brandingu, symbolu “>”. Cieľom bolo znížiť význam symbolu, no súčasne ho zachovať v istej podobe, kvôli rozpoznaniu značky. V prípade vizitky vhodne poslúžila slepotlač, vďaka ktorej bol symbol „rozosiaty“ v podobe vystupujúceho patternu po celej ploche „biznis karty“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Center design stojí za minimalistickým obalem United Sodas of America

Společnost Center Design vytvořila velmi odvážný a dynamický vzhled nápojové značky United Sodas of America, jejímž cílem je vytvořit revoluci v oblasti kvalitních a zábavných nealkoholických nápojů s modernímu příchutěmi.
pokračovanie článku

Set Floral patternov zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na set patternov s tematikou flóry. Balík celkovo obsahuje 8 rôznych vzorov, ktoré môžete…
pokračovanie článku

Sensorium Festival prepojil ľudí v otázke digitálnej prítomnosti a budúcnosti aj počas pandémie

V sobotu 29. augusta 2020 festival Sensorium vyvrcholil do imerzívneho zážitku, ktorým ukončil svoj bohatý program o digitálnej kultúre a umení na Slovensku. Festival digitálneho umenia sa okrem Bratislavy prvýkrát uskutočnil aj v Košiciach, Banskej Bystrici, Trnave a Žiline s cieľom budovať povedomie a rozprúdiť diskusiu o každodennom živote s novými technológiami.