Noc online marketingu II.

11. marec, 19:00 – 23:00
Connect Coworking, CVERNOVKA, Páričkova 18, 3. poschodie, 821 08 Bratislava

Noc online marketingu ste už u nás raz zažili. Spíkovalo sa na rôzne témy z oblasti online marketingu, no určite sme nevyčerpali všetky, preto sme pripravili pokračovanie :).

Ak teda chcete vedieť, ako z online marketingu vyťažiť čo najviac, určite tento event nepremeškajte.

Prvým spíkrom stredajšej prednášky bude Jakub Čech. Jakub je stratég, konzultant a CEO marketingovej agentúry daren&curtis. 

Jeho prednáška bude zameraná na problematiku webu.”Web ako dokonalý obchodník”.
Na prednáške sa dozviete, ako vytvoriť web, ktorý bude fungovať ako dokonalý obchodník, pretože zlý obchodník vám biznis neurobí.

To isté platí aj o webe. Dobrý web zaujme, vytvorí vzťah a v konečnom dôsledku aj zarobí. Premýšľali ste niekedy nad tým, že aj váš web je vlastne jedným z vašich obchodníkov? Nepýta si bonusy, ani zvýšenie platu. Chce len poriadny tunning, aby ukázal to, čo všetko sa v ňom ukrýva. Pokiaľ školíte zamestnancov, aby boli lepší, vyškoľte aj svoj web k dokonalosti a zväčšite svoje zisky o dvojnásobok.

www.facebook.com/events/823158291090440/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Otvorená výzva na rezidenciu do Paríža

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave vyhlasuje prvú otvorenú výzvu na predkladanie prihlášok na umeleckú alebo výskumnú rezidenciu do Cité internationale des Arts v Paríži. Výzva je určená pre doktorandky a doktorandov, absolventky a absolventov VŠVU rôznych zameraní - od výtvarného a úžitkového umenia, architektúry, dizajnu či reštaurovania, až po teoretické odbory.
pokračovanie článku

Štetce Edvarda Muncha vo Photoshope

Adobe nedávno predstavila svoj nový projekt pod názvom The Hidden Treasures of Creativity. Ten má do digitálneho sveta preniesť…