Užite si dvakrát viac FREE fotiek na picjumbo

Pokiaľ často hľadáte inšpiráciu, zaujímavé fotografie a umelecké zábery, tak už viac nemusíte brázdiť len na Pintereste. Picjumbo.com Vám ponúka nielen profesionálne fotografie pre akékoľvek účely, ale sú hlavne ZADARMO. A pretože má svojich fanúšikov veľmi rád, zdvojnásobil denný prídel fotografií v plnom rozlíšení zadarmo.

HNCK2982

Dodnes bola každý deň pridaná jedna unikátna fotka, ale dnes sú to už rovno dve. Podmienkou nie je žiadna registrácia, žiadne zdieľanie ani nič podobné. Cieľom fotobanky je byť čo najviac “user friendly”. Navyše ak na stránku zavítate po prvýkrát a chceli by ste si stiahnuť všetky FREE fotografie z histórie picjumba iba jedným kliknutím (už teraz ich je viac než 1000+), je tu riešenie v podobe All in One balíčku. Ten Vám ušetrí nielen úsilie, ktoré by ste museli vynaložiť pri prezeraní všetkých fotografií a ich sťahovaní ale takisto aj čas, ktorý určite radi využijete inak – napríklad k tvorbe rôznych designov alebo článkov na blog.

HNCK2998

Ďalšou novinkou roku 2017 je PREMIUM kolekcia s názvom “Working Everywhere”, ktorá je od januára dostupná pre všetkých PREMIUM členov picjumbo.com. Fotografie sú fotené až v San Franciscu a určite potešia nie jedného webdesignéra, blogera či copywritera. Píšete často články, riešite korporátnu komunikáciu alebo len čerpáte inšpiráciu pre tvorbu grafiky na rôzne POS materiály, brožúry a podobne? Potom by sa Vám mohla hodiť nie len táto kolekcia. V súčasnej dobe je ich viac ako 70 a každý mesiac sú pridávané ďalšie a ďalšie. Ba čo viac, nápadov je stále viac a viac, tak sa určite máte na čo tešiť!

Výhody PREMIUM členstva nájdete tu: picjumbo.com/premium-membership/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Českí colníci hľadajú novú identitu

Celní správa ČR chce vylepšiť svoju vizuálnu prezentáciu. Na novom vizuále chce spolupracovať s dizajnérmi. Identita by mala vzísť zo…
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Camino želé

Camino sú značkou želé s konopnou náplňou, a zároveň aj  poctou všetkému, čo ponúka príroda pozdĺž El Camino Real –…