Súťaž s Nikonom mala uletený výsledok

Mýliť sa je ľudské a aj Nikonu sa nedávno na Facebooku celkom zadarilo. V rámci vyhlásenej súťaže totiž značka ocenila fotku, ktorá má všetky príznaky Photoshop úprav.

Všimli ste si na úvodnej fotografii ten parádny záber lietadla, ktoré prelieta nad rebríkom?

Vynikajúce. Akurát, že vo chvíli, keď autor stlačil spúšť tam žiadne lietadlo nebolo. Chay Yu Wei, ktorý fotografiu zachytil ho tam doplnil v rámci postprodukcii. Ktovie či vtedy tušil, že s týmto obrázkom vyhrá súťaž na Facebook profile Nikonu.

nikon-awards-badly-photoshopped-photo-fail-2

Internet na seba nenechal dlho čakať a okrem jasných dôkazov o fotošopovaní do originálnej fotografie sa objavili aj vtipné paródie na pôvodný záber. Okrem nich vcelku vtipne vyznieva aj reakcia na otázku, ako dlho autor musel na takýto záber života čakať: “Nie príliš dlho! Mal som šťastie!” Veruže hej.

nikon-awards-badly-photoshopped-photo-fail-15 nikon-awards-badly-photoshopped-photo-fail-8

nikon-awards-badly-photoshopped-photo-fail-7 nikon-awards-badly-photoshopped-photo-fail-14 nikon-awards-badly-photoshopped-photo-fail-4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Soutěž o papír a tisk knihy zdarma

Akce podobného typu tu ještě nebyla. Letošní rok se v Praze naskytne šance pro všechny autory soutěžit o papír a tisk…
pokračovanie článku

BKIS hľadá nové logo v súťaži pre dizajnérov

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko sa rozhodlo po šestnástich rokoch pre zmenu svojho loga a k nemu hľadá aj nový vizuálny štýl. Ak sa chcete zapojiť, prinášame podrobnosti.