Nový update LuminarAI od Skylum opäť posúva limity

AI nástroje zamerané na časovo efektívnu a pôsobivú úpravu fotiek prichádzajú s čerstvou aktualizáciou. Čo nové prináša?

LuminarAI ponúka aplikáciu a plugin pre macOS a Windows. V rámci nového updatu prichádzajú vývojári opäť s ďalšími vylepšeniami pre pracovný proces, ktorých cieľom je zjednodušiť komplexné úkony pri úprave fotografií za účelom posilnenia kreativity. LuminarAI Update 2 prináša:

Vylepšený nástroj SkyAI s odrazmi

Skylum vytvoril svetovo prvú technológiu pre automatizované nahradenie oblohy v zábere. Po novom je nástroj ešte výkonnejší a zameraný aj na prípady, keď sa na obrázku nachádza voda, či presnejšie odrazy oblohy vo vode.

Nová verzia SkyAI poskytuje aj realistickú zmenu nasvietenia s presnejším ovládaním intenzity a saturácie. Novinkou je aj Relight Human, špecializovaný na nasvietenie portrétov a zjednotenie svetelnosti ľudí a oblohy pre realistický efekt.

Transformovateľné overlay textúry

Lokálne masky umožňujú v novej aktualizácii dosiahnuť ešte lepšie efekty vďaka pokročilým nastaveniam pre úpravy textúr a overlay vrstiev.

Vylepšené šablóny

Prvok, ktorý je dôležitou súčasťou LuminarAI procesov dostal v novej verzii užitočné vylepšenia pre rýchlejší prístup a jednoduchšie prezeranie šablón. Okrem toho je dostupná aj integrácia s Luminar Marketplace, kde si používatelia môžu kúpiť šablóny a tie sú následne automaticky pridané do záložky For This Photo.

Rozšírená podpora fotoaparátov a formátov

Update 2 je kompatibilný s ďalšími modelmi fototechniky a typmi súborov:

       

Viac info o update, možnosť kúpy softvéru nájdete na webe Skylum. Pre používateľov predchádzajúcej verzie ide o bezplatnú aktualizáciu.

zdroj: Skylum 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

100 ikon od Icons Mind zadarmo!

Na graphicburger môžete bezplatne získať  jednoduchý, no zároveň komplexný set ikoniek od Icons Mind. Tí majú na svedomí…
pokračovanie článku

Munken Kristall prichádza na Slovensko

Štvrtý, vysoko biely odtieň radu Munken Dizajn Spoločnosť Arctic Paper predstaví 14.4.2016 horúcu novinku v portfóliu prémiových dizajnových papierov…