Rozsiahly Coffee Branding & Packages Mock Up za 29$!

Na portáli Creative Market aktuálne môžete nájsť aj skutočne pestrý balík mock-upov s tematikou kávy a obalového dizajnu. S ich pomocou môžete svoje návrhy prezentovať v realistickej forme. Je zaujímavé vidieť, ako dizajn vyzerá, keď je aplikovaný priamo na obal konkrétneho produktu.

Čo všetko nájdete v kolekcii Coffee Branding & Packages Mock Up:

02-o

18 foto mock-upov

Všetky fotografie obsahujú už vytvorený systém nasvietenia a môžete tiež meniť textúry pozadia a podkladu.

03-o

12 do-it-yourself predpripravených PSD scén

Do PSD súborov svoje veci umiestnite jednoducho a rýchlo. Výborne sa hodí ak nemáte čas vytvárať vlastný náhľad s množstvom jednotlivých prvkov. Prvky v rámci týchto scén je možné samozrejme presúvať, otáčať či zväčšovať podľa vašich potrieb. Súčasťou je aj 17 odlišných textúr vo vysokom rozlíšení, ktoré môžete využiť ako podkladovú plochu. Tieto textúry je možné využiť aj pri predošlej sade foto mock-upov.

04-o

78 mock-upov papierových obalov

Balenia kávy, čajov, či papierové poháriky, vrecúška s cukrom, čajové vrecká, čokoládové či jogurtové obaly, pečivo a mnoho iných. To všetko nájdete v rámci tejto sady. V rámci obalového dizajnu môžete plne prispôsobiť farebnosť pozadia ako aj umiestňovať vlastný návrh.

05-o

31 mock-upov pohárov, fliaš a nádob

Na výber máte viacero materiálov či veľkostí. Kov, sklo, plech či plast, to všetko sú materiály, z ktorých sú vytvorené prvky v rámci sady. Všetky si môžete jednoducho prispôsobiť podľa seba.

06-o

32 mock-upov prázdnych obalov

Sada obsahuje vrecká v rôznych veľkostiach. Vybrať si môžete z dvojice materiálov – papier a textil.

07-o

65 mock-upov printových prvkov pre branding

Vizitky, A4, A5 papier, pozvánka, papierové dosky pre menu, bloky pre obsluhu, obálky, pero a ceruzky či nový Macbook a iPhone 6 vo všetkých farebných variantoch.

08-o

94 mock-upov kuchynských potrieb

Prvky sú dostupné v rôznych veľkostiach i materiáloch. Taniere, váza, porcelánové šálky, koreničky, hrnce, krájacie dosky, panvice a mnoho iného nájdete v rámci tejto sady. Niektoré z nich si môžete prispôsobiť a umiestniť na ne vlastný dizajn.

09-o

23 mock-upov kvetín v rôznych kvetináčoch

Na stôl patrí sem-tam aj nejaká tá flóra. V rámci sady nájdete tymián, mätu, cibuľku, petržlen či ďalšie.

10-o

55 mock-upov pochutín a jedla

Pizza, chlieb, croissant, hamburger, koláč, čokoládové tyčinky, šišky, kávové zrnká, vajcia a mnoho iných prvkov na vás čaká v rámi tejto sady.

 

12-o

Coffee Branding & Packages Mock Up nájdete TU. Pre veľkostný limit Creative Market, je kolekcia rozdelená do niekoľko súborov. Download linky nájdete v priloženom PDF.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Ako sa vyrábali knihy v roku 1947

Pozývame vás na desaťminútový výlet späť do minulosti. Sľubujeme vám prehliadku veľkej tlačiarenskej dielne. Stanete sa svedkami siahodlhého…
pokračovanie článku

Side project na dnes: Destination Greece

Side projects, alebo veci, ktorým sa človek venuje, keď zhasne lampu na svojom pracovnom stole, som vždy považoval…
pokračovanie článku

Dajte si pauzu s typografickými hrami

Dnes pre vás máme tip na dvojicu nových hier / kvízov, ktoré nájdete na webe I Love Typography. Podľa názvu portálu už asi tušíte, na akú tému tieto zábavky budú.
pokračovanie článku

Konference propojí DESIGN a MARKETING

Už za necelý měsíc se ve zlínském Velkém kině setkají odborníci z oblasti marketingu a designu.  Návštěvníkům Konference, která bude…