Project Felix: Vyskúšajte si 3D modelovanie od Adobe!

Softvér, s pomocou ktorého je možné využívať 3D grafiku pre 2D prostredie, sľubuje neuveriteľne fotorealistické vizuály, ktoré je možné vytvárať jednoduchšie, než kedykoľvek predtým. Či to tak naozaj aj je si teraz môžete vyskúšať v public bete.

Program, ktorý – pokiaľ ide o rozhranie – pripomína Photoshop, umožňuje tvorbu produktových záberov, či celých scén ako aj abstraktných vizuálov s 2D aj 3D zložkami. To všetko aj bez veľkých znalostí 3D softvéru.

V programe môžete pracovať s 3D modelmi, materiálmi, svetlami či obrázkami pre pozadia. K dispozícii máte buď tie pod licenciou Adobe Stock alebo môžete siahnuť po vlastných zdrojoch. Ďalšími nastaveniami viete prispôsobovať materiály, osvetlenie či uhly záberu.

Svoju prácu môžete pred exportom do Photoshopu v reálnom čase kontrolovať vďaka real-time renderingu cez V-Ray engine. Viac si môžete o aplikácii prečítať TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Stiahnite si mockupy rúšok

Dnes pre vás máme tipy na mockupy rúšok, ktoré vám pomôžu prezentovať dizajny pre tento nosič. Môžete si vybrať z rôznych tvary a uhlov pohľadu.
pokračovanie článku

Nové iMacy s 4K a 5K Retinou sú tu!

Apple predstavil novú generáciu svojich iMacov. K novému 21,5 palcovému displeju s 4K Retinou sa pridali výkonnejšie čipy od Intelu…